Plastolito valtis RS-93

Aš savąją irgi buvau keliskart paėmęs - tai paskutinius du kartus pagavo po lydeką. Šypsena Bet tai buvo jau senokai.

Tai tavoji bent žvejojo, o manoji net nebandė Baisu bet jau po pusvalandžio pradėjo bumbėti… Apakęs Baisu Piktas Kanda

Gerb. Dar321 kodel tokia kaina? 2500? Internete permetus is rusu i litus gaunasi zhymiai maziau… !!! Gal kaina krinta perkant tarkim 2vnt? Kokius modelius dar vezat?

Labas Gerb. OneElectric, todėl, deja, kad ne mes patys importuojame Nekaltas Čia kaina preliminari, nes kiekvieną kartą užsakant ji ~plaukioja Nekaltas Perkant 2 vnt. kaina nelabai keičiasi Nekaltas gal šiek tiek (simboliškai) MirktDeja, kol kas nėra LT normalių šios gamyklos atstovų/dilerių Liūdnas

Siulomos tik sios RUS valtys? Ar yra pasirinkimas ir didesnis?

Būtų labai malonu iš Jūsų pusės, jei užsuktumėt į Jeruzalės pard. ir pasiklaustumėt Kęsto - jis parodytų bukletus kokias valtis galima užsakyti Nekaltas Kęstas dirba nuo 3-čiadienio iki 5-adienio. Labas

Supratau, gal yra p.Kesto mobilus galit mestelti i Laiškas

Taigi dar damesk transporto kastus, paskui kazkelis procentukus muito, nes tai nera ES kilmes gaminys, tada nuo tos sumos pridek PVM. Ir tik tada gausi savikaina. Tada plius didmenos procentas ir plius mazmenos procentukas. Va ir gausi visa sumele Šypsena

Taip Pone, Jūs visiškai teisus Mirkt Cha cha

taigi cia mano duona tokius dalykus skaiciuot Nekaltas

Apakęs O tai kuo Ponas dirbate ??? gal kartais prisireiktų kokios paslaugos Nekaltas Cha cha

Skaiciai, skaiciai - OK suprantu ir as skaiciuoti moku, bet man buvo pasirode, kad si preke tiesiog eina ne per vienas didmenos rankas, del to ir taks kainu sukilimas. Tai dar puse velnio - blogai jei garantijos irgi eis atbuliniu keliu, tuomet jau - visai prastas reikalas… Nustebęs

nu skamba egzotiskai : logistikos tarnybos vadovas Nekaltas

Mums pristato tiesioginiai importuotojai Nekaltas Tarp kitko jie daugumą Vln. (gal ir ne tik) parduotuvių aprūpina Taip

Turėsiu omeny Mirkt O iš kur ir į kur transportuojate ??? Nekaltas

mes is ES vezames savo prekes, savo transporta gainiojame tik LT ir LV, importui samdome visokias kontoras Nekaltas

Ponial, ne durak Mirkt Labas O ką gero importuojat Nekaltas ???

Įdomiau, kai kai kas čia kainuoja mažiau standartinės (kaina be nuolaidų ir su rusišku PVM) gamyklos kainos Rusijoje. Dar pamiršot pastebėti, kad Oneelectric lygino ne rusišką savikainą, o prekės kainą Rusijos (interneto) parduotuvėje. Todėl taip teisingai skaičiuojant pabrangimą pirmiausia reikėtų truputį atmesti.

suvirinimo medziagos, iranga, elektriniai ir pneumo irankiai, oro kompresoriai, abrazyvai, vedinimo iranga nu ir panasus barahlo serpantinas.com

pas rusus PVM 20%, bet jie iskaiciuoja dazniausiai “Dostavka po Moskve ili S.Peterburg” e-shope tradiciskai mazesnes kainos nes nera tarpiniu grandziu, siuo atveju viskas eina is gamintojo sandelio. Perkant interyje siuo atveju sanderis greiciausiai neivyktu nes vargu ar del 1 ar 2 vnt gamintojas apsiimtu forminti eksporto procedura, toliau pati eksporto forminimo kaina butu traukiama i prekes kaina (patirtis) ir t.t. Rusija siuo atveju yra kosmariskai nelanksti valstybe