Plastolito valtis RS-93

Galima bandyti ieškoti alytiškių (neturiu koordinačių), kažkas būrė, kad privačiai geras valtis daro.

Pirkti galvoju apie pavasarį…Dabar tik zonduoju Nekaltas Gumines man nepatinka todel, kad daug su jomis reikia žaistis prieš ir po žvejybos,plyšta… Be to nepatogu žvejoti,nes matot esu kuo tikriausias “Kalobokas” Juokiasi Aišku mano patirtis apsiriboja Omega-1, bei kazkokiu hibridu panašiu y Nyroką.Tad negaliu spresti apie geresniu guminių valčių ypatybes. O kad nusiprkti geresnę “gumiašką” reikia pakloti neką mažiau $ nei už “RS-93”. O kiek metų ji tarnaus ???

Mano “gumiaškai” (iš PVC) Fregat’ui duodama 5 metų garantija medžiagai Nekaltas

PVC…kiek žinau yra kažkokia plastmasė Cha cha Tai ir į “gumiaškas” tada nepretenduoja Juokiasi Kiek kainavo tavo “Fregata” ? Nekaltas

Fregat-300 pas mane kainuoja ~2500 Lt Nekaltas

o cia EXW ar DDU? Nekaltas

Čia Fregat M 300 fregat-boats.ru/cgi-bin/shop.cgi?rzm=view&nav=2&group=1 &vid=18

EXW ar DDU yra pristatymo salygos Nekaltas

Čia kaina Vilniaus Jeruzalėj Mirkt Cha cha

reiskias EXW Žliumbia Liūdnas Labas

Pirkti galvoju apie pavasarį…Dabar tik zonduoju Nekaltas Pavasari paklosi daugiau slamanciu nei ziema, 100% TaipTuresiu omenyje Cha cha

siaip normali gumine valtis su kietu dugnu ir kyliu daug stabilesne ant vandens uz plastikine ar fanerine Taip

Taip ir už medinę.

Taip Gerai

Gali buti, zodziu nera idealo, kiekvienas daiktas turi savo + ir -, tad kiekvienas renkasi savo aukso viduri Taip

Idealų niekur nėra, net tarp Moteris Mirkt Nekaltas Cha chaTodėl kiekvienas ir renkasi savo “aukselį” Cha cha Cha cha Cha cha

O geriauses aukselis, kai tavo Moteris irkluoja valti, uzmeta inkara ar istraukia, o tu spiningauji spinigauji… Nekaltas Laimingas

Juokiasi gal ir yra tokių “auksinių Moteris”, bet aš nesu nei matęs nei girdėjęs NeSavają Moteris buvau vieną kartą pasiėmęs pusdieniui valtin, kai spiningavau Apakęs Baisu Piktas Kanda - daugiau nebenoriu Ne Nekaltas Cha cha Cha cha Cha cha

Idealus variantas Juokiasi Cha cha Cha cha