Piwo Zywiec - tylko 2.39 Lt ?! (ir kitas PL alus)

Piwo Zywiec - tylko 2.39 Lt ?! Apakęs (ir kitas PL alus)

ar seniai cia tokia kaina - tik vakar pastebejau (kazkada buvo vos ne 4 Lt)? Rimi 4x2.25 Lt. Siaip is lenku dabar labiausiai patinka Tysk (ar panasiai). Dar teko ragaut kazkokio raudono, juodo, bet nieko ispudingo. Ka manot apie kaimynu alu?

siaip tai yra apie lenkiska alu atskira tema… o kad Zywiecas atpigo, tai as irgi vakar pastebejau… dabar jau normali kaina, nes iki dingimo ir atsiradimo buvo 3,99 LT - kazkas nerealiaus… man lenkishkas alus nelabai… bendra tendencija - gerokai daugoka stipriu rushiu - 5,5-7,0 %… kvietinio jokio neturi berods… nors TYSKIE ir EB gamina pakenciamu rushiu vasara buvau pas juos, tai is 10 skirtingu rushiu dar trys stovi neisgertos…

galvojau, kad zabalas esu Cha cha reiskia neseniai atpigo. buvau siemet 3x lenkuose, bet neisragavau nieko ypatingo. o vat zmona kazkokio posaldzio sau rado - paragaves vos neatpyliau Ne

tai ko jos laukia,sunkiai geriasi?

O kur to Zywieco pas mus galima rasti? Kazkada seniai ragavau, labai patiko!

Maximoje viską rastum,man atrodo Taip Šypsena

iki, rimi - ir kaina pagaliau teisinga

ir kaina losia - vat dabar, vaziuodamas i kaima, turejau prasyt hyper rimi, kad atnestu is sandelio - visas buvo isrinktas Šypsena

Kad tie lenkiški mažai skiriasi nuo lietuviškų Nekaltas Nors Tyskie netoli PL-DE sienos labai gerai lindo (bet karštą vasaros dieną pervažiavus visą Lenkiją bet koks alus būtų gerai lindęs Cha cha ).