#pisu_pisu_prota.

:d o tai tu manai cia jau labai putiova? Piktas visu pirma ir forumo niekas neprendzia o antra pamaciusi susileistum :stuck_out_tongue: Flirtas

Su tavim žemaitiškai kalbėt kaip su pliku pešiotisJuokiasi

Kalbi kaip į bliūdąJuokiasi

teisingai jis sneka o i bliuda sneki tai tiktais tuLabasLabas

ojej koks samojis ir is vis visi tavo posktai leksti labai jau.
Pasenai mergyte, ir is vis pas tave puseseres is krosnodarsko tvarkykis.Veee Blogai Sakai negali i meista iseiti nes visi arkliasudziais meto i tavi tai sakai prie klavos pasireiksi ane? labai jau apgaieltinaitu cia atrodai Juokiasi

Uostik
Ignoruoju

wahahahahahaaaaaaaaaaa susimovei lietuvaite LabasLabasLabas

Apsuk rodyklę,manau pataikys į taveBučkis

matosi kad is taves jokio tolko tik valgai siki ir uz tevu pinigus nupirktus dzinsus trini. lazaa visai. eik geriau i sporto kluba pasporuosi tai nors turininai laika praleisi, o tai cia sedi prie pc ekrano ir varvina seile. Tuoj kai klava uztrumpins tai gausi per zubus:f

Aš nors lietuvaitė.o nemirtininkė,kaip tuBučkis

Tai ko tu pats čia sėdi,ar tik ne apie save čia ką tik parašeiKanda

SudieLabasnebeturiu laiko,einu džinsu dėvėt.

duracka jei mano darbas su pc susijes tai ka man daba daryti gal darba mesti? o tu tai itkru tikriausia Zertva is didziosios raides. Baisu ai tu lysk budon gal ka? tao vieta ant lenciugoKanda

eik sekanti karta slifuot mums turesi Cha chaCha chaLabasLabas

Žiūrėk,kad pats nebūtum Žertva iš didžiosios raidės,palauk,gal tu šiandien nežiūrėjai į veidrodį,tai nueik ir pamatysiBaisu

Gerai aš pašlifuosiu,pažiūrėsim ką sekantį kartą tu darysi,gal dvigubai tex šlifuoti ,o jei ne tex sliekui pažastis kasyti ir plaukelius paraustytiLiežuvis

Kur dingot p.y.d.a.r.ų išvaržosKanda

mes cia tu sterva nedabyta tai davai kada susitinkam del slifavimo a?
Cha chaCha chaLabasLabas

http://www.banga.lt/admlt/2forum.editForumPost/2forum.editForumPost/2forum.editFo rumPost/0.148175.32-=(2050579888

Lietuvaite NUseklintoja, atsargiai nepasprink !