#pisu_pisu_prota.

Pakartok,vaikai nesuprato
Nekaltas

Ne nu kas kaltas kad tavo vaikyste su mediniais zaisliukais prikaltais prie lupu gelezinem lovom ir duru be rankenu ciala novele. O tai sakai
noretai ane? nu kur tu nenoretai skrebe viena keta ir vuobala

Cha chaCha chaCha cha tai lietuvaite kada bus pirmas filmavimas man jau knieti pamatyt kaip tu blow jobiniesi baseineLabasLabas

Su kuom tu čia bendrauji,gal su NSO?Kad ta tavo kalba kaip mongolųJuokiasi

Ilgai laukęs dar palauk, bet žiūrėk ,kad galva nesmirdėtu kai laikas ateis ,nes ne koks kvapas bus ir piranijos nepuls.

spiriojasi mergike bet ka padarysi kol pralauzhysim celkute reiks paprakaituot truputi…

ojej leuvaite jei dar taip palciai juoksies issiziojusi tai daugiau neuzsiciaupsi man rodos Gėlė Taip o kas kaltas kad tavo intelekto koeficientas nevirsija badu ismieros nors ir ji vaikska dar. O zinai kaip gerai kai tave pis rakam vidury vokeityno ir vairuos uz tavo zaviu ilgu lietuvisku kasu (Y)

Gaila jau pavėlavai,jau celkutės nebėr,bet palauk nauja užsidės ir ateis ir tau triumfo valanda.Juokiasi

lietuvaite nesijuok ishsiziojunsi nes net nepastebesi kaip sugrusim sawo kuolus tau burnon ir ziaukciosi paskui kaip zhuvis ishmesta ant kranto…
o ant galo dar ir wisai pasprinksi Veee

[/quote]

Gaila jau pavėlavai,jau celkutės nebėr,bet palauk nauja užsidės ir ateis ir tau triumfo valanda.Juokiasi

[/quote]

[quote]
Metanass rašė:
ojej leuvaite jei dar taip palciai juoksies issiziojusi tai daugiau neuzsiciaupsi man rodos Gėlė Taip o kas kaltas kad tavo intelekto koeficientas nevirsija badu ismieros nors ir ji vaikska dar. O zinai kaip gerai kai tave pis rakam vidury vokeityno ir vairuos uz tavo zaviu ilgu lietuvisku kasu (Y)
[/

Koks tu šustras vaikeli,nors tiktum man į anūkus,bet ką padarysi nesmerksiu žmonių kuriems ne visi namie ir kuriems pienas nuo lūpų dar nenudžiūvo.

P.s norėjai pasakyt vidury ubagyno,bet tavo saskaita.Cha cha

na matau megsti papizdet papist mozgus tai uzsuk i irc kanala #pisu_pisu_prota nepasigailesi

Tai pasakyk mielasais tris savo norus ir už kiekvieną norą tau dantis išbarškinsiu.

neturesiu tiek ash dantu jei papasakosiu sawo norus Liežuvis

tu sustru morku ziuriu prisiedus blt gal laikas mest svori a?

nu ka baigesi sustrumas skylėuskaite ar kaip ten tave?Cha chaCha chaLabas

Nu labas,štai ir aš,gal pasirukaujam lietuviškąLabasCha cha

jo galim
LabasLabasLabas

oj zematite asuliavo laba maluonu, vo tata mazu galem pasirokut man visa nesunke iseina. VO is kurtu muoki tuon zemaiciu kalba? as tai va esu gimis telsius tai muona leizuvelis savaime blevyzgauja vo tep

Bet jūs vaikinai labai jau lieviLiežuvis

na tai tu galvoji tu labai super esi a?tai kodel gi mes lievi tu musu nepazysti zinok gerai Cha chaCha chaCha chaLabasLabas