Pirtele ant ratu :)


Pirtele ant ratu :slight_smile:

Telpa apie 10 zmoniu, pasiekia 100+ laipsiu karsti, kaina apie 8000lt, neparduodu tiesiog bekraunant masinas is terminalo, brolis latvis toki parsiplukde is canados Šypsena

jeigu man ja leistu wasaros metu pastatyt kur nors prie pat juros, pirkciau…speju per koki menesy ji man atsipirktu… Cha cha

prie juros gal ne, bet prie ezero tai laisvai Šypsena

o kaip vidus atrodo?

tai kad nelabai manau kad kas prie juros soks i pirti, ar prie ezero. vasara yra labai karsta ir kam dar papildomai kaitinti pautus? va ziema kitas reikalas.

gan įdomu Geraisaunatogo.com/gallery_1_2.htmlsaunatogo.com/gallery_1_4.html

man biski levai, kad ji apvali-viduj grindys apvalios, girtas jobnytis gali Šypsena kvadratukas butu daug geriau Šypsena nors tokia backute akiai patrauklesne biski Šypsena

tai kad įėjęs iš kart gali sėst ant suolo ir viskas,gi nieks nesako0 kad šokt ten reikia Mirkt

Rafinuotas, na kai atsimenu Sventojoj ne paciu karsciausiu metu buwo toks autobusiukas-pirtele tai klijentu tikrai netruko, dar pats uzhtaikiau su rusais y ta pirty…tai greit jie ten mane isruke kai pasieke 100 laipsniu Cha cha bet patys is paskos tada ir bego, tik liko laimetojais Cha cha