Pirmas sniegas

Pirmas sniegas

o kai pagalvoji tai tuoj kaledosŠypsenagauni daug Dovana na beabejo daug Bučkis ir aplamai reiks greit rogutes jau is sklepo traukti bei rasyti Seniuj salciuj laiskusCha cha
ps mane laaabai pradziugino pries kokia valanda iskrites sniegasCha cha

Ir as maciau keles snaiges

siaip man ziema nelabai patinka, bo salta, bet snieguciu ir as dziaugiausi…Šypsena

tai kad menkas labai tas sniegas,
nepadengs jis zemesŠypsena

keistas sutapimas kai tik nusiperku tokiu metu mandarinu tai butinai ta diena iskris sniegasCha cha
o man sniegas visai gerai o del salcio tai reikia gero radijatoriaus Moterisarba buti paciam geram radijatoriumiBučkisir spinduliuot siluma kuri susildo ne tik pati bet irMoterisir tada baigiasi visos kancios del salcioCha cha

Jau sninga!? Cha cha laukiu nesulaukiu ziemos Laimingas greiciau jau ji ateitu, o tada su slidem nuo kalno… uh kaip faina Mirkt

graziai sningaGirtasGirtasGirtas

dabar kaune sninga Cha cha

Kaip snigo maciau. Bet niu tikrai l. mazai. Nekaltas Taj jokio ten didelio dziaugsmo nebuvo. Nekaltas
Kaledu vistiek nelaukiu… ir isvis, mano megstamiausias metu laikas ruduo… Nekaltas

vln irgi. Šypsena

nu blin shalia lango sedziu ir nematau…

Cha cha atmerk akis eik su mumis Cha chaislysk is sklepoCha cha

brac

Sninga? ApakęsTai begu prie lango ziureti Tūsas Cha cha

Nu ash vln, bet kad snigtu:/

Nei vienos snaiges dar nemaciau.

Sniego nerasta, gal dar tas debesis neatejo? Nu ryte bus geriau matyti Pavargęs

A jus rimtai dabar lietuvoj sninga Apakęs . Nezinojau Ne. Noreciau ir as dabar ji pamatyti, bo kur gyvenu tai sniego nelabai buna Šypsena

man toks oras nepatinka bl ir vel visur bus slapia jai sniga tegul tai padaro normaliai Niam niamAngelas

Kaune kaip turi buti pravare ryte Šypsena masina teko is pusnies traukti, o zaliakalni tai jau ir su rankiniu aiskteleje galima buvo sukinetis… tiesa padangas butu laikas pasikeisti Laimingas

O siaip tai nuostabu - ziema mano stichija Drovus