pirmas lietuviskas

Auri, pastebėk šitos asabos rašliavas - nuolat kažkoks negatyvas, vis kažkas negerai. Blogai

Man px, ko tu nematei Bučkis

Viskas cia ok. Altas lyg koks Brabus, tik kitaip Taip

HC, aš tau irgi tokios informacijos neteikčiau, nes ji elementariai gali būti traktuojama kaip konfidenciali, o Karolis ne kostė, kad liežuvis ir pirštukai priešais pataptų. Kitas dalykas, kad tu pats nežinodamas tų skaičių putojiesi. Tai tau bet kokie skaičiai būtų blogi - taip reikia suprasti? Trečias aspektas - ką tau reiktų atsakyti į klausimą, “kiek bus”? Paskaityk Palmyros horoskopą ir pasirink skaičių. Realiai - kiek nupirks, tiek bus. Ar kaip tau čia paburti reikia? Vienu žo, keli problemas lygioje vietoje. Blogai Gerai

HC tu apie PR isvis girdejes? Šypsena ar tau priimtinas Kubiliaus PR stilius - qrwa, nx turbulencija!!

HC - kažkoks nesusipratęs tu čia. Verslo strategijos nepateikinėsiu, tuo labiau, kad jau ir nebe tos komandos narys Mirkt JuokiasiKiekis? Manau, kad išsivystys kokie 100 auto per metus ilgainiui. Viator kiek apstojęs buvo, nes turizmo, kaip žinia, nėra Mirkt Bet su produktu tikrai viskas LABAI gerai. Tiesiog kai nesupranti konteksto (dar blogiau, kai ir NENORI), nelabai rauki, kas tai yra gamyba, tai net ir detaliai pateikta info nelabai ką sako. Tau tuos faktus pateikiau su vieninteliu tikslu - kad suprastum, kokio dydžio rinka, ir kokios nišos tai produktas. Iš to tam tikri pareiškimai turėjo pasidaryti visiškai ne PR, o tiesiog faktas. Serijinis neretai apibrėžiamas tipo patvirtinimu, gamybos technologija ir pan., o ne mažaserijinės gamybos ar individualios gamybos ir registracijos dokumentais, todėl drąsiai galima vadinti, kad gaminiai SERIJINIAI. Bet vėlgi, ką aš čia Cha chaVisos kitos interpretacijos yra tavo niūros kasdienybės pasekmė, no offence Mirkt

Čia mano ekspertinis spėjimas, kuris gali būti ir mažesnis ir didesnis. Ir tai metinis kiekis po tam tikro įdirbio. Psichologiją jau perskaitei,o tai jau gerai Gerai Cha cha