Pirmadienis

buvusios žmonos dukterėčios, arba kaip sikseris pasakytų: sesers Cha cha

nuostabi tvarkelė garaže, jei dar nieks neminėjo Juokiasi

Vaziuosim su bmw pas gmc i sodu kooperatyva sauliu piešt ant pievos Juokiasi

geriau i darba Gerai

O kur RS dingo iš eterio?

Gal kas žinot lietuviškų audio knygų online?

m.youtube.com/watch?v=ar1dsTGO18Q Gerai

Remigi, audioteka.lt bet ne nemokamai.

kiek kainuotu vaira perkelt?suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=312335274&cn=DK&dam ageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&daysAfterCreation=1&grossPrice=tr ue&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2000-01-01&minPrice=2 000&pageNumber=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.s ortOrder=DESCENDING&sset=1605617900&ssid=50999524&searchId=4436cec2-e5 56-a1f3-c469-dcb07f887258

Rafi - kur tu jį nori kelt? Cha cha

i gala greiciausiai

Ultimas žiūrinėjau - prileidę modelių neblogų -->top of the line 1,200 hp ir 1000kg Valiotik biški kainuoja daugokai Juokiasi750 hp kit’as plikas be jokių optionsų ~75k eur. Su mano nuomone reikalingais optionsais gaunasi 120k eur Cha cha

Sikseri - nieko ten ypatingo toje Ultimoje, jos gi DIY arba factory built, pats viską gali jei ant pečių ne puodynė Juokiasi

fujima, čia apie Rafį kalba ėjo, jeigu ką Cha cha Juokiasi

Tom4s, eina nx 15-20€ už knygą mokėt Cha cha

Remigi, būna savaitės pasiūlymai, pvz už pusę kainos. Būna nemokamų knygų pasiūlymų ir panašiai. Aš pirkęs porą, turiu gal aštuonias gavęs Cha chaVaikams įdomiausia “Gyvulių ūkis” Cha cha Jie GAL ( Cha cha ) nevisai supranta mintį, bet klauso tyliai ramiai Cha cha Gerai

Blia man darbe kai kas pora dienų po knygą reik tai kažkaip nestovi tiek mokėti. Teks maskolių kalba klausyt.

Geras darbas, darbe knygas klauso. Cha cha Turėtų greitai laikas praeiti. Šypsena

Turėjau tokį darba ir aš, pinigai ne stebuklingi buvo, bet bent jau knygų normaliai paskaičiau. Cha cha Dabar ta darba su lengva nostalgija atsimenu. Cha cha P.S. Kažkuris iš dalyviu buvo numetęs linka į 8chan, ten dalyviai aptarinėdavo ir dalindavosi patirtimi apie skelbiu.lt merginas kurios vis ieško pažinčių. Juokiasi Gal kas turi adresa arba kuri jis persikėlė kitur? Cha cha

Edai, skardas lankstant labai gerai eina audio knygos. Dabar youtubėj visokius interviu klausau antro pasaulinio, šaltojo karo tema Gerai