Pirmadienis

15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/medicinos -iranga-girtas-sunkvezimiu-vezes-latvis-prisipazino-geriu-kasdien-59-1 408530 Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Girtas Girtas

Ligonineje palauže vyrioka, joks lageris taip nebutu sužalojes Cha cha

višta nemeža, ir ta geria Juokiasi

Iš važiuojančios mašinos išmes. Tu tik na chadų pinkodą surėk Cha cha

Dr, man kažkada čia įmetė per langą. Kurjeris sako, nieko dužtančio, lūžtančio nėr? Tai gaudykit Cha cha

Diesel, jauciu man bus idealus variantas JuokiasiRemigi, galetu vazinet po Siaulius mikras atidarom durelem ir mėtyti siuntas is vaziuojancios, niekas kitaip nebutu, nei visada Cha cha

pasirašyt nebeduos, galėsi skųstis, kad negavai Cha cha

tai kad sake N kartu ziauriau nei lagery Juokiasi lagery ans sedejes Juokiasiskyrius tipo celofaninem sirmom apkabinetas, zmoniu veidu nemato, daktarai kaij ufonautai. maista is toli paduoda, artyn nieks neina be reikalo. Juokiasi bande prasyt, kad paskambint leistu, del peredacios tartis, ten telefas, kompas- xyi. Špygabet ka daktarai sake- reikia saugotis, nepersalti. nebutu persales, kad ir pagaves ta kvaraba nebutu taip atkrites. o tas pries tai blokus state, trinkelem uzsiima, darboholikas seip hrienavas, net pagalbiniai pas ji nebeeina, zino kad nu nx Juokiasi

dr>Kažkada taip maistą pristatinėjo man. Paskambino, kad greitu metu atveš ir paliks. Ir tada paskambino kai jau paliko pasiimti Cha cha

Atveze, bet idomiai. Su nauju Touranu, buvau kieme, bagazine atidaryta. Sakau imesk i bagazine. Zodziu pakazuche ir tiek Juokiasi

kur dingo vezlio snukis? Juokiasi

draugystės gatvėj Cha cha

o tai kas is to adreso? kam jis cia reikalingas?

ne jo ten adresas, brolio cia kaip medvedevas per savo ismanuma/durnuma apsviete visas savo slaptas vilas Cha cha

kokia cia mergina buvo, net pysda garazo kooperatyvui parode. o cia del adreso lauzosi

Juokiasi

sagutė dar seno kompo harde gal kur yra Nekaltas

galimai dukterecios folderyje Cha cha

wori- tau nereikalingas, man nereikalingas, bet yra čia visą info kaupiančių , būsimų gąsdintojų -šantažuotojų Juokiasi