Pirkinys :)


Pirkinys :slight_smile:

Sniegavykas Cha cha

Regitroj kaip tik ant pietu papuolem,teko laukt Šypsena

grazu Šypsena

aciu aciu,man irgi patiko.man sis modelis patinka Šypsena

Sveikinu su pirkiniu Mirkt

Gerai gratz nostalgije Drovus

taip gaila apsnigtas visas Šypsena pridengt reikėjo, negi negaila?

600cc ??

Aciu visiems uz komplimentus Mirkt Taip 600 cubiku.Mano pirmas rimtas mocas,karts nuo karto su draugu pavazinedavau,pagaliau ir savo isigijau,pakaks pradziai 600,o vezem tiesiai i garaza tai nedaug to sniego mate,aisku svariai nuvaliau pries statydamas i garaza Šypsena

tikrai uzteks pirmam mocui,trumpas, lengvas, manevringas Gerai droziau toki pati, kol variklis nepradejo kalti Cha cha

ir greit pradejo kalti Nekaltas

po antro vazinejimo sezono prasidejo kalimas, sekanti mota reikes ziuret honda, gal ji atlaikys Laimingas

sekantis pirkinys turetu buti galvos operacija, tada varikliai laikys

siaip varikliai nekala. “balsuoju” uz tavo nevykusi ekploatavima Šypsena

kas pagal Jus yra vadinamas nevykes eksploatavimas? prasau paaiskinti, kad daugiau nedaryciau tokios “klaidos” Šypsena

nestovejau salia ir nemaciau ka darei blogai, kad galima butu ivardinti. bet kaip ir sakiau, motorai savaime neuzkalineja. ivardink detaliai eksploatavimo ypatumus savo ir bus matyti kas ne taip. cia kaip pas daktara. jei kazka nuslepsi, nebus galima nustatyti diagnozes. o kad dabar imsi ir viskas deliai isdestysi, tai sansu mazai, nes ir pats to nedaryciau. tad ir as “neparodysiu pirstu” i eksploatavimo trukumus.

neturiu ka slepti siuo klausimu, tepalai ir filtrai keisti laiku, redlainu beveik nemates, ant ratelio netampytas tiek ziniu.

tai gal tempejas grandines pradejo tarsketi, o ne variklis kalti? Cha cha

slepti neturi ka, bet susakei tik “ziedelius”, bet tikrai ne viska. kokie tepalai? kiek ju ipylei (per daug, per mazai)? koks filtras? gal visai ne variklis kalti pradejo. ne tu pirmas seiminikas motui - buvo lysta i varikli ar ne? speju ir pats ne viska zinai…