Pinigai ir titulas...

Pinigai ir titulas…

Idomu, ka isrinktu merginos, jeigu jiems butu suteikta tokia proga: ar paprasta zmogu, ar tituluota asmeni (grafa, kunigaiksti, bajora)???
Arba kitaip - jau draugaujant su paprastu zmogumi ir susipazinus su zmogumi ies aukstuomenes ar paliktum del jo savo dabartini drauga???

Kas cia daba!Ajsku kad nepaliktaw jei mylecew! O jei ne taj priklausytu nuo to ka jawscew tam turtingam! Turejaw karta toki wajkina is lb turtingos sheimos taj man lb nepatiko kad lengwaj gawdamas tuos pinigus is tewu juos dar lengwew isleisdawo! Aisku taj ne mano reikalas bet man nepatiko kaj nuolat prikaisiodawo kad as neturiu tiek pinigu kiek jis todel neturiu tejses jam priestarawt kaj jis kazka sugalwoja! Paprascewsiai net mano nuomones nenoredawo isgirst! Buwaw jawna tada dar bet daba jaw mielew bunu su paprastu kuriam aisku nereik skaiciuot cnt bet ir islaidawt nemegsta nes pats tuos pinigus uzsidirbineja! Drovus

man tai reikia laisves, nepaisymo “ka zmones pasakys”
tituluotas netiktu manNe
pati po menesio pabegciauCha cha

Turtingi niekam tikeNe

beveik visada taip ir bunaTaip

Klausymas buvo ne apie turtingus, o apie tituluotus. Cie siek tiek skirtingi dalykai.

Jei tu padarysi taip, kad merginai su tavim bus gera ir ji jausis lygiateise su tavimi, tai jai net nekils mintis dairytis į "tituluotus" ar "turtingus".

viskas priklauso nuo aplinkybiu ir nuo zmoniu… manau yra ir grafu ar ko ten labai gundanciu ir juos galima pamilti… bet jei ne… k 4iortavaj babuske… bapkes ir pati galiu uzsidirbti… titulo nereik… ir be to galima isgarset Šypsena

Bnet man tai grafo, bajoro ar dar koks titulas siais laikais isvis nelabai ka reiskia … Cha cha

na cia ir suspangot su tema…koks skirtumas ar zmogus turi si titula ar ne…jei pinigu neturi tada nematau skirtumo tarp paprasto asmens ir bajoro Šypsena

beja nemazai yra bajoru,gal tiksliau plikbajoriu kuriu seneliai buvo paprasciausi baudziauninkai,bet kadangi ponas bankrutavo,tai jie gavo zemes,na o kadangi turejo nuosava zeme tai automatiskai gauna ir likbajoriu titula Nekaltas

manau, kad praejio tie lajkajCha cha

su tuo kuri myli…Drovus

viskas priklauso nuo paties zhmogaus o ne nuo titulu ar pinigu Taip

Hmm… Kox skirtumas yra titulas ar ne? Del kazkokio priedo prie wardo sukt saw galwa?Kuo tox pranasesnis uz netituluota? Tikra nesamone! Man juokinga kaj isgirstu daba sakant "grafaite…", "bajoras…". Kadangi awtorius kaip ir sneka apie neturtingus bet tituluotus taj manaw net zema butu but kazkokia -aite be turtu! Asmeniskaj taj ne man! Nenoriu but nei tituluota nei perdawg turtinga!

jokiu budu ne…NeNe

paprastas, niekuo netituluotas vaikinas gali buti simta kartu saunesnis uz kazkoki aukstuomeses snoba!!!ApakęsGerai
titulai- menkniekis, detale, swarbu pats zmogus…TaipNekaltas

kad pakiltum i aukstuomene (hmmm, kazin kam to reikia?) nebutina isteketi uz liabai turtingo ir zinomo ar kilmingo zmogaus. Kas tada laukia? But jo seselyje? Kazkokia nesamone! Daug mokytis, stengtis, siekti karjeros ir savo pastangomis ieisi i aukstuomene! Tada galima didziuotis. O buti vyro seselyje… Ka as zinau… Tikrai nenoreciau!

kad tie vadinami turtinki pedalai yra,o moterys jiems tik del akiuŠypsena

kai zhmogus paveldi titula, tai suprantu, kad jis gali didzhiuotis savo istorija. o apsizhenytas titulas… Nekaltas lietuvoj jis ish vis nieko nereishkia. buk tu mindaugo palikuonis, jokiam europos dvare taves vistiek nepriims. tad geriau ieshkoti turtingo Cha cha Cha cha