Pinigai ekonomikos tepalas, melas ekonomikos kechiupas

Pinigai ekonomikos tepalas, melas ekonomikos kechiupas

Vienas ekonomikos destytojas per paskaita pasake, kad pinigai yra ekonomikos tepalas. Labai teisinga mintis. Mano mintis yra apie mela. Kaip manot ar kas nors daro versla be melo. Man susidaro ispudis, kad melu persisunke viskas aplamai, pradedant verslo planais (paskolai gauti ar pan), duomenys ir planai yra nelabai ryskiai taciau iskreipiami. Nes jei parasytu gryna teisybe,tai galimybe gauti paskola ar plesti versla manau sumazetu. Ir bankininkams turbut maloniau matyti rimta, perspektyvu verslo plana, nei koki abejotina, nelabai rimtai pagrista… bet realu ir teisinga. Tai gal labiau cia veikia emocijos nei logika ir sveika nuovoka? O politikai be melo isvis negaletu gyventi Šypsena , gal manot kitaip? Nors melas ir yra traktuojamas kaip blogas ir amoralus dalykas (nuo mazu dienu tevai sako, kad meluoti blogai, gal net ir baznycioj tai laikoma nuodeme), taciau realiai, jei visi sakytu tiesa… tai turbut prasidetu pilietinis karas ŠypsenaTai tuomet melas lyg ir nera jau tox blogas dalykas.
Kokia jusu nuomone siuo klausimu?

Aciu

Melas pagrazina gyvenima.
Versle tai taip pat galioja. Kiekvienas pardavejas prakisinedamas savo produkta daugiau ar maziau apsimeluoja.
Tai nera blogas dalykas tai naturalu.

Iš tikrųjų tai šiuo metu, man rodos, truputėlį per daug apsimeluoja prekybininkai Baisu. Pradedant "Maximomis", pvz.: pirko draugai "Maximoje" dviračius (bėda kad prieš tai "bangos" nepasiskaitė, tai nežinojo kur kokio užrašo žiūrėtiŠypsena), aprašyme parašyta kad "shimano", nusipirko, o parsivežę apsižiūrėjo, kad ten ant detalių tokiu užrašu net nekvepia. Tai gerai, kad pati dirba susijusioje su VP įmonėje, paskambino, paklausė vadybininkų ko čia nesąmonių prirašėPiktas ir atsiėmė pinigus-prekę atgal grąžino. Kaži kaip būtų baigęsi jei ne darbuotoja būtų Ne

Šiaip aš jau įpratau, kad ką nors rimtesnio perkant reikia :
1.Bangoje pasiieškoti forumuose Labas.
2.Šiaip internete pasiskaityti Liežuvis.
3.Apvažiuoti keletą krautuvių ir paklausinėti pardavėjų.
Ciklą galima prasukti porą kartų.Taip
Vienintelis ginklas mūsų rankose prieš "makaronus" yra informacija.

jei netingetu pasitampyt ir butu labai principinga, tai shiaip jau tokie dalykai yra baudziami.

Nemanau kad kas Lietuvoje išdrįstų darbdavį į teismą…Kietas
kad ir kaip pirkėjams/klientams jis meluotų Nekaltas.
O be to aš turbūt pati bet kuriuo atveju nesiterliočiau - tikslas? Nuotaikos Liūdnas gadinimasis ir tiek. Atgavai pinigus ir Gerai.
Kaip Arthur&Andersen dėl telekomo kompanijos fin. atskaitomybės JAV apsimelavo…oi kaip negražuIgnoruoju tai ką jau čia ir bešnekėti…
O šiaip melas, tai ne kechupas, o greičiau koks tosolasTaipMirkt

Nu nebook tokia tikra. Darbdavius duoda i teisma dar ir kaip. Mano buvusi bendradarbe iseidama is darbo dar padave savo darbdave i teisma, ir prisiteise kas jai buvo nesumoketa uz darba. Tai va. Šypsena

Mirkt

pinigus atgauti ne visada taip paprasta.
pasirodo LR istatymai daznai gali ginti nekokybishka gamini pardavusia kompanija…