pilnu krepsiu pirkėjai

Pirkau T.P. už pilną kainą, kur jau buvo sumokėtas pvm’as kitos įmonės.

Nu žinok ir aš taip padariau. Pirkau už pilną kainą, sąskaitoje kaina su PVM. Ir? Cha chaTęsk, manau, sužinosi kažką naujo. Juokiasi Žliumbia

o tai nx tie mentai ant žemės verčia jei persona nesipriešina ir deda rankas už nugaros ???

Vargšelį apgavo LiūdnasPardavė komercinės paskirties, krovininę T.P. Girtas

Ble, koks tu durnas, visgi. Cha cha Tai kai perki ant įmonės Maximoje tepalą, sumoki PVM ar nesumoki. Cha cha Yra čekiuke, ar nėra? Cha cha

kokį tu tepalą tu tepalą perki maksimoje? nuo smegenų ar nuo kojų smarvės? Ar tu apie alyvą? Nekaltas

Nenukreipinėk kalbos, mužike. Juokiasi Tai sumoki pavajamą, ar ne? Klasta

Kodėl idiotas su iniciatyvą taip nori kalbėti apie dalykus, kurių jo protelis eilinįkart neišneša, - man tai gili gili paslaptis. Cha cha

Auri eik į psichiatrų kursus Paplepėkim

Kai Raplius už buhalterijos kursą susimokės man, tai po to iškart į anuos. Cha cha

o apie ką čia kalbėt tu nori? Nesigilinu aš ten kur nereikia, aš žinau,kad tu perki krovininį premiumą, moki kelių mokesčius, prarandi kitas, tam tikras lenvatas ne atsitiktinai. Ir geriau todėl ,kad nereikia sumokėti pvm’o, o pvm’ą geriau pasidengi už degalus, kuriuos naudoji ne darbo reikmėm važiuodamas pažaisti tenisą į nidą. O kaip kas ir kodėl - man dapyzdį.

Kuo visa tai skiriasi nuo tavo šiukšlinės? Cha cha

Tuom, kad mašina skirta atlikti paslaugas, o ne vežioti apsibezdėjusį princą.

Mužike, ta TP, jaučiu, finale, vežiodama princą, atneša daugiau vertės visiems, nei tavo visi gavnovozai. Špyga Juokiasi

Kad atneša daugiau visiems egoizmo ir narcisizmo dvelksmo, tai su tuom tikrai sutikčiau Taip Gerai

Neteiskite kitų, kad patys nebūtumėte teisiami. Kokiu teismu teisiate kitus, tokiu ir patys būsite teisiami, ir kokiu mastu matuojate, tokiu ir jums bus atmatuota. Kodėl gi matai krislą savo brolio akyje, o nepastebi rąsto savojoje? Arba kaip gali sakyti broliui: ‘Leisk išimsiu krislą iš tavo akies’, kai tavo akyje rąstas?! Veidmainy, pirmiau išritink rąstą iš savo akies, o paskui pažiūrėsi, kaip pašalinti krislelį iš brolio akies"

Auri, pildai keliones lapus? Automobili naudoji isimtinai ekonomineje veikloje?

diesel1 - gali, laisvai (jei skaitmeninis tacho) Qwasaz - veidmainy Cha cha

diesel1 - duomenis fiksuoja ne tachografas, o vairuotojo korta. Nuskaityt ir palikt juos savo imoneje turi bent karta i menesi. Imone saugoti juos privalo X menesiu (tikri furistai gal pataisys Cha cha)

Tips - imone ir tachografa nuskaito kas 90d Jis saugo bent metus savy viska. Kortele saugo savy tik vairuotojo duomenis. Masina “veikia” ir be korteles