pilnu krepsiu pirkėjai


pilnu krepsiu pirkėjai

youtu.be/tI2s5TLn0HE?t=2cia viskas labai laiku, uzvakar fntt stt organai buvo suimti, siandien jau banditus semia Cha cha Glaisto?

ta prasme špakliuoja? Nekaltas

delfi.lt/verslas/verslas/nauseda-pritare-200-euru-ismokai- pensininkams-siulo-papildomas-ismokas-vaikams-ir-mazinti-gyventoju-paj amu-mokesti.d?id=84287973blec nors ir pats turiu tėvus pensinunkus, kuriems tie 200e išties yra daug, nu niekaip nesuvirškina mano smegenys koks tikslas buvo duoti pencininkams po 200e, kurie realiai, absoliučiai nenukentėjo nuo koronos, nes visas planuotas pajamas gavo… priešingai nei jaunimas, ar kt darbingo amžiaus žmonės Nežinau Pas pencininkus tie pinigėliai realiai nuguls į kojines ir vartojimo nepaskatins, nes anie taupo visada juodai dienai… dažniausiai laidojimo paslaugas teikiančioms įmonėms, arba… gps sukčiams… Juokiasi

Koks tau skirtumas, ne iš tavo mokesčių mokės. Nežinau

Rafi, vrk.lt/2020-seimopx tie dirbantys, jie nors kažkiek galvoja ir nebūtinai už karvauckį balsuos, bet yra dalis tokių, kurie vien dėl tų 200E bėgs parašą padėti Blogai

Ir tai kalba pilietis, kuris vairuoja krovininį premiumą, idan išvengti pvm’o Girtas

Gausiu ir as turbut tuos 200€, bet uz Karvauski niekada nebalsuosiu Cha cha

Rafi, Auris nedaro nieko, kas nebūtų leistina/toleruotina. Tai nėra vengimas, tai yra pasinaudojimas galimybe. Ar skiri tokius dalykus?

Tomai, o skvernas daro kažką neleistino, kai jo kelią išasfaltuoja? O karbauskis daro kažką neleistino, jei prekiauja su rusais trąšom? LabasO masiulis daro kažką neleistino jei ima paskolą 100k eur dėžutėj? pagaliau į temą, ar valstiečiai daro kažką neleistino jei išmoka tiems, kam nereikia, bet galimai gaunant balsą rinkimuose? Kuom skiriasi Auris nuo karbo ar švarko? Visi mes nieko neleistino nedarom. (na aišku išskyrus rafį)

Siaip siandien kazkaip sutinku su Rafiu Cha cha

O aš politikas, kaip Skvernas ir Krabas? Girtas Taipogi, gal turi schemą, kaip savanoriškai papildomai sumokėti PVM? Cha cha Duok žinoti. Cha cha

Mano buhalteriai griežti ir labai preciziški, visada tik safe, tik su VMI patvirtinimais ir pan. - tai jei dar etikos ir morales normas nustatysiu, tai išvis paranoja bus. Cha cha

Na gerai bent tiek, kad ne iš mano mokesčių tu pvm’o nedamoki ir karbas sau keius asfaltuojasi bei išmoka pencionieriams premijas GeraiTik klausimas, iš kieno?

Dalyviai, žinau, kad čia yra fūristų. Cha cha Aš kai žalias šitam klausime… Kokius duomenis fiksuoja tachografas? Gali parodyt, ar automobilis važiavo konkrečiu metu prieš 3mėn? Paplepėkim

Rafi, gal tiek to, neapsikrauk, neverta Ne Jeigu neskiri pasinaudojimo esančia lengvata nuo varkių, tai čia jau ne mano bėda.

“ne iš mano mokesčių tu pvm’o nedamoki” Bent suvoki, ką čia parašei, mužike? Cha cha Tiesa, Rafli, kai šiukšles vežiojai, už tą krovininę PVM sumokėjai kažkaip, ar ne? Cha cha

Tomai, aš skiriu, ir nesu prieš tai. Ne vienas mano pažystamas taip pasidarė(tik su kuklesnėm auto aišku). Bet išdidžiai pareiškus, kad ne iš mano mokesčių mokės tuos 200e, ir pastoviai mušant į krutinę koks jis patriotas, tai vat ir stojasi klausimai atitinkami. Nuodėmės nėra kai dargis ar avulsi ar abu išsikėlė pas estus įmones, kad mokesčių mažiau mokėt, bet anie irgi daužosi krūtinėn - mes paCtryjotai Taip

parašiau, kad tu nedamoki premiumo pvm, kuri paskui susirenka valstybė iš mintingūjų GeraiŠiukšlių aš nevežiojau, aš vežiojau atliekas,ir taip, pvm’a už transporto priemones aš susimokėjau Špyga

Kokiu būdu sumokėjai, savanoriškai? Cha cha Pasakyk man procedūrą, kaip tai turėtų padaryti fiziškai juridinis asmuo? Cha cha