Pilkas nedyzelis

semi>buvo svarstytas, bet fl modelis jau brangokas gaunasi, nes <10k tai vient coupe dr> awd aisku zjbs, bet kiek susidariau ispudi is interneto platybiu, kad volvo awd yra silpna vieta kazkokia *****a mova, kuri issimala, ko pasekoje ten eina toliau viskas chu.jom, remontas 800-1000€

tik man vienas klausimas, kaip suzinoti kokia ausinimo skyscio temperatura? Apakęs nes niekaip nerandu, realiai kaip zinoti, kad letai syla ir reikia keist termostata? Užsispyręs nes per meniu ten bandziau visur landzioti ir niekur ner Piktas

Bytwa, awd is esmes dzin, tik reikia priprasti orie fwd, nes blia per tapke driogstelejau, tai is pirmos eiles i dvylikta nusviede, kol sugrazinau i savo eismo juosta Cha cha nuo antros gaikes jau ok. Tiesa, vairas ant sporto labaaai jautrus, irzlus.

dar nepakeitei burmostato ??? Pavargęs

kaltas Liūdnas

XC90 uzsikepiau Drovus

tie naujieji S60 visai tokie įdomūs:youtube.com/watch?v=nYJrWzoQcII

ir man visai tie S90 dar patikti

bytwa sitos nedauzysi kaip ziguliu? Cha cha

nesuprantu kaip gali nesugaudyt 335d ar 380d ar 399d? Gi pedala spaudi atitinkamai pagal galia… Toks jausmas kad ten imuši D ir iškart kasasi ratai atleidus stabdžio pedalą Cha chao šiaip pirkinys toks Nekaltas nu tipo prakutusio vadybininko mašina, panašiai kaip mano cx5… Nei vaizdo, nei važiavimo, nei išskirtinumo Cha chamariakai jama 6er x5 cl s 7er cls a7 ir t.t., px kad senu metų, užtat…

cls`o to antros kartos, ziauriai noreciau, bet tiek uz masina moketi man dar gaila, tuo labiau kai norisi namie remonta pasidaryti,garaza nusipirkti,moca ir t.t. gal sekanti karta, kai nupigs labiau Cha cha o pirkti senos kartos cls ir po to remontuoti pastoviai tai ir ne variantas Nekaltas

nu vaizdo tai žiauriai nėr… Ufff

Rafi, susilaikiau nuo pastebejimu apie nusuvaldoma 335d, bet gal ne ten priezastis buvo Šypsena O volvo kaip volvo, kazko truksta, bet nezinau ko. Dropo +ratu? Cha cha

as sitas volvas bbianosiais vadinu, nu ble, tik pamatau kur gatvej, ir iskart - o, bbianosis Cha cha gerai, kad ju nera tiek daug Šypsenabytwa ka atsegei?

tai jo, olegarkams 8 euru yra nulis sveiku.

Kostia, reikejo pasakyt, kad uz tiek net slyvos nepaimsi Cha cha

Tai vadybininkas ar vadybininkelis? Dispeceris.

ble ble kas daros, karo reik Piktas

jau viena kad kašiką pasiėmė ji višta Taip Cha cha

Uztektu povandeninio laivo ir torpedos