Pietus nx!

Siandien pietums sukapojau Chicken Tika Masala & Pilau Rice Cha cha

kyborgai, pas mane tai nelavoninės, o tikrai geros. bet skambina visokie plūgai ir siūlo dvigubai mažesnę kainą Juokiasi kitam pagaminimo metai netiko, tipo senos jau. tikisi šių metų modelį už tokią kainą nupirkt Gerai šiandien atvažiavo bachūrėlis, trypė trypė, numečiau 80lt ir paliko užstatą Gerai

nu jo, eGzpertas tarė žodį gerdamas energetinį gėrimą Gerai Juokiasi

manja tik negalvok kad esi jaunas ir sveikas ir kad gyvenimas pries akis Mirkt nedamiegok, pasinervuok, taip pavalgyk ilgiau, rebuliu uzgerk…senatve labai greitai ateis Juokiasi

uztata?..cia uz kiek padangas pirko,uz 5klt?

barsciai+cezario su vista Girtas

nu bbz, as tai red bull + vodke uzskaitau. Cha cha paskutini karta buvau ragaves pries kokius metus, o dar kita karta, pries kokius 6 metus. Juokiasi vienok kalbasina visai neblogai. Cha cha100g vodkes, ir skarba buliaus. Cha cha gerai, kad retai panasi nuotaika uzeina. Juokiasi

dr, 1k lt.

Rafi, sita, nepasiilgsti babajietisku visu ten tika masala ir panasiu curry stebuklu? Cha cha

bulis+vodka, kaip uzdraustas vaisius Niam niam Girtas

Skonis yra skonis, trulikui kiti gi neveikia energetikai. Beje manja vis laka tuos energetinius, gal mokslai taip prispaude kad naktim tenka mokintis, truksta miego, tas privede prie gaidzio, o dabar be gaidzio visalaik jaucias palieges ir mieguistas? Juokiasi Juokiasi JuokiasiKAs liecia vodke su redbuliu, tai mane pakankamai tonizuoja pati vodke su citrina (tikra citrina ne vodke su skoniu) per akis man energijos buna prisiciudint, ir is ryto sirdis nesikalatoja Cha cha

mane tai kaip tik alko stiprus migdo,va prilesi vorutos…zjbs ,energijos atsiranda Valio Cha cha

o mane atvirksciai, alus vynas iskart uzmigdo, vodke, viskis, dzinas bet kas kitas iskart ant judesio. quattre, nelabai as pas jsuo valgydavau, stengdavaus namie valgyti, nes ir taip sveikata slubavo…

energetinis+alkoholis, bbd kiek organizmo skysciu turi sudeginti, ir kiek dx reikia gert vandens, kad atstatyti “balansa”…

skaiciau kazkur kad rusai issaiskino kodel skauda galva po geros pjankes- pasirodo smegenys negauna skysciu, deguonies ir naturaliai PŪNA…*skylė*…po to kokia savaite net pagalvoti sunku buvo Cha cha

Geriausias gerimas yra vanduo !

pas rusus kazkoks ***** lyg budavo, 50gramu buteliukas, ipisi ir prablaivo, bet per kepenis atsakanciai duoda

tokumas - del blaivinimo nezinau, bet jaunysteje draugelis turejo kazkokias juodas tabletes, ikala viena - 24 val. be miego px nx…nors ir su snabe ar pan… tik jau po to kai luzdavo…tai parom neatsikeldavo Juokiasi

a tai amfa ir juodom tabletem dare ? Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ash tai isvis nekertu, kas cia sumaste ta amfa varyt Juokiasi Juokiasi Juokiasi, va tevas sake, kai mokesi koncervatorijoj, tai grupiokai vaistinej pirkdavo amfos ratu, kai reikdavo kazka iszubrint, bet kad kaifa kazkas nuo stimuliatoriu gaudyt sugalvojo, cia prikolas geras Cha cha nu ok, ecstasy, tusose, bet amfa Kvankt? Juokiasi. kiek zinau, japonijoj visi nunai pasinese ant tos amfos. Apkabinimas Žliumbia