Pietus nx!


Pietus nx!

Skanaus man ir tiem kas pietauja Cha cha

Žliumbia Juokiasibet *bliamba* skanu Taip Cha cha

uz ka tu saves taip nemyli? Juokiasi

energaizeris Geraible, jei tokiam amziui reikia gerti bezbozna kieki tokio briedo cheminio, kad butu energijos ir pan, kas bus po 5 - 10 metu?

issiardys i medi jis greiciau nei nuo redbirkos uzlinks Cha cha

O tai staliuko nesusirandi kur nors mieste? Nekaltas

kaip bedarbis gali netureti laiko normaliai pasivalgyt? Nekaltas

raktu pakabukai Gerai

patinka mėšlą valgyt ir gert nesamones? dar pora metų ir birka nestovės nuo šitų

aš tai nuo tokių nepavalgau. Tam kartui užkemši, o po poros valandų vėl valgyt noris. Tai geriau nuvarau į kokią kavinę, pasijamu dienos pietus, tai bent privalgai pusdieniui Taip

Mane tas plasmasinis bambalis iskart nubaidytu nuo sito geralo, o skubant vairuojant pica iraityt tenka ir man kartais, tik be jokiu padazu, pica is saves turi but skani, pizzaland kalipedoj Gerai

edesys edesiu, px. bet ta chemija, pavadinta “energetiniu” gerimu, tai nx Blogai

Kam staliukas vaziuodamas pavalgai GeraiNakciau matai kad myliu lepinu siltu maistu :stuck_out_tongue: Hunteri geras geralas energija ne prie ko

nusodinsi širdį ir bus geras gėralas Gerai

ant tiek geralas geras, jog buteli uzdaze kad nesimatytu koks sh viduj Juokiasi

man to *****o bonkos spalva primena kanalizacijos vamzdziu valiklius ir pns Nekaltas

geriausia,tai kai tuos bulius ir energizerius maiso su vodke Juokiasi Gerai

manjakai, Taip uzrasas energy drink ne prie ko. sudetis pagerinta tokiu briedu buna Gerai nu bet kas ne px, argi gaila.

vienintelis tikrai veiksmingas tai yra redbull. bet irgi vartoti reikia labai nedaug. realiai skardinės visai kelionei turi užtekti. po gurkšniuką