Picture shading problemos


Picture shading problemos

Video korta GeForce mx440 se Gal kas esat susidure su tuo ? susiinstaliavau Richard Burns Ralye ir va paskutinis strichas o jau tikejausi palakstyt molyngais keliukais Užsispyręs

Korta nepalaiko ps

jup su ta vaizdo korta gali pamiršt šį žaidimą. panašiai ir man buvo : suinstaliuoju, jau su nuotaika galvoju kad dėsiu garo ir…va tau ir turėk žmogus gf2 Cha cha

Iseitis “3D analyzer”. Pasekmes: gali nematyti puses texturu ar net daugiau, ziurint kas sustatyta ant PS, bet paleisti graju tai paleisi. Galimas daigtas jog viska matysi beveik. Vistik pabandyti verta. Nesenai MX irgi turejau, uikaip dakniso i pati gala, teko pasikeisti i biski rimtesne. Bet vistik kol MX valkiojau, tekdavo ir emuliuoti su Analyzeriu, anksciau padedavo labai sauniai, dabartinems grajems dingsta dafiga texturu Šypsena

‘Išeitis’…

man tai atrodo kad paprastesne iseitis nusipirkt nauja vaizdo korta, nesuprantu kiek metu zmones gali su savo mx’ais sedet, juokinga jau daros Šypsena

na kai perdaug atliekamu litu nera tai taip ir buna

Susitaupyt vistiek galima.

Šiaip dėl vaizdo kortos tai čia nuo žmogaus priklauso.Man pvz žaidimas tik kartais po darbų atsipalaiduot, ir nėra tikslo ten pastoviai naujų ieškot, bandyt etc… Žodžiu jei aš ne geimeris tai nafik man investuot į tą vaizdo plokštę,juoba kuomet ir PK nebe pirmos jaunystės Cha cha