Pervyj v mire :)


Pervyj v mire :slight_smile:

Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Sita pas ruskelius pamates nukritau is juoko Taip Nors superbas naujasis Gerai Ypac uzrasas ant subines vysniavos ir su taip mylimom visu raudonom d ir i Šypsena

laukiam 5durio coupe Taip

bet idiotizmas, tokiu nesamoniu primasto Piktas nerimta. skoda tikrai stipresniu argumentu turi…

bet jau langų pakėlimo mygtukai tai baisesni už patį gyvenimą Nekaltas

taigi jau yra auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1702549beje labai gera kaina bet kam ta ironija? sitas skodos sprendimas neturi analogu, atsidaro ir kaip sedano ir kaip checbeko bagazine, ir dar kaina jo nedidele

Ant kiek zmones ispindejo… Mygtukai jam uzkliuvo. Kaip tik,bent jau man jie labai patogus ir visai gerai isipaiso i bendra vaizda Šypsena

man tai jie kaip ir iškrenta iš bendro vaizdo, kuris yra visai neblogas, ir man visai patiko… parodiniam variante buvo tokio juodo plastiko mygtukai, atrodo, kad tas plastikas iš kokios lados paimtas

Prie sviesaus salono,taip,sutinku. Beet… prie tamsaus ar pilko salono labai gerai dera.

uzskaitau Cha cha rusai pavare Cha cha Juokiasi Juokiasio siaip jau ukniso tuos atseit naujoves: 5 duru sedas, 4 duru cupe, pirmas kupe-dzipas ir t,t laukiam dar: pirmas cupe pikapas, pirmas sarvuotas 1.2 GOLFAS ir t.t.

naujoji skoda su naujaja pavaru deze ir situo bagazines ir kitais isradimais paliko gana dideli ispudi, salono medziagos, apdaila, garso izoliacija Gerai

nu negaliu as ziuret i tas skodas,kad ir koks geras automobilis butu. nors nauja fabia Gerai galetu koki turbo super fabia isleist