Perku 92m. Ford Fiesta MK3 1,1i, ar apsimoka uz 500lt?????

Perku 92m. Ford Fiesta MK3 1,1i, ar apsimoka uz 500lt???

Zodziu pasiule man masiniuka Ford Fiesta 92m. 1,1i, bukle labai gera, viskas normoj, nesupuvus, bet mergina vazinejo su ja. uz 500lt. ar apsimoka. ar galiu tiketis dideliu islaidu kas liecia remonta?

Už 500 Lt? Kažko įtartinai pigiai. Gal iš jos tik kėbulas telikęs Nekaltas

Nea, variklis keistas pries metus, nes anas uzkale. vidus tvarkingas, neisluzes. perku is mamos drauges. nu sake vienas minusas yra kai sudreksta kazkokie laidai ima trukciot, bet kazko uzpurskia ir viskas gerai. reiktu ta gedima paziuret…

pirk, apsimoka, kad ir ant daliu paleides greit susirinksi tokia suma

Neapsimoka Ne Duok man telefona-as nupirksiu Cha cha

Na tai jei nepirksi, duok žinią - aš nupirksiu, pasiremontuosiu Taip

O! Skelbiam aukcioną Cha cha

Aukstos itampos laidai. FIestai Champion’ai 78lt uz komplekta

Hmmmm siaip as ja tikrai pirxiu pac. jau vazinejau su ja - magistralej numygau tapke iki dugno, atsukau 140km/h, bet daugiau niekaip… mieste visai smagi, begiai trumpi, tik neuzspausi labai…

501lt galiu moketi grynais iskart arba pavedimu Cha cha

Daugiau kaip 140 nera ko tiketis. Jei busi geras-i Fiesta klauba galesim priimti Cha chaMieste ziema gali 9-10l valgyti benzo-nekreipk demesio,norma. vasara ~7 Šypsena

Tai tada 502 duodu Cha cha

Cha cha, man irgi sako uz gera kaina gavai. nu pavazinesiu pamatysiu ar pasiteisino, jej ne visada brangiau prakisiu ar ant daliu paleisiu.

ne zinok neapsimoka tokiu masinu vidutine rinkos verte 150-200lt Juokiasida bisk mazgus pasuk ir sumastysi dar tupesne tema Alus

jo jo ble 200lt. aciversk takas.lt ir pamatysi kokios 92m. fiestu kajnos.

blaivek zmogau Taip Gerai ir kurk kuo greiciau kita tema "siulo linkolna 92m pirkt ar ne Nekaltas " ir prierasas : masina labai tvarkinga visiskas liuksas ir praso tik 250lt Apakęs bet vat kaip detales aa xebra brangios ar ne bet manau kad pirksiu nes paziurejau kad betkada uz 10000 euru parduosiu Juokiasi Juokiasi Juokiasi

nu ble bet tu ir palyginai fordo ir lincolno daliu kajnas. ble fordu pilna lauzyne, ikali i medi, acikali uz 100lt ir toliau vaziuoji. ble jej buciau pasakes perku fiesta uz 1000lt, tada idomu ka sakytum.

na turetu ir nuo audi, vw tikti, nes skiriasi tik ju ilgis, tai parduociau komplekta uz 40 lt Šypsena

Nenetinka , ten i paskirstytoja tokie nagli antgaliai kisasi Veee