Per kiek greiciausiai buvot isibegeje iki simto ??

dar vienas pamirštas saitelis apie hayabusa http://www.hayabusa.de/startframe.htm
užmeskit akį į linką, kur 3xxkm/h. tie vokiečiai tokie pedantai: kol patys neišmatuoja…

nu as pats turiu multika kaip hayabusa apie 340km/h ant speedo privercia vaziuot.

Geriau pasakykit kaip tokiu greičiu važiuojant stabdyti :
taigi iškiši snapa iš už spoilerių ir nupūs nuo motoCha cha
gal kas realiai važiaves panašiu greičiu
as tai savo barkasą daugiau kaip 230 neišvynioju…

O nuo 0 - 100 tai dar seniau su Jawa per 5 - 6 sek.išsukdavau.
sėdi ant bako sankabą meti o po to su automatu nenuimdamas gazo.
tai kartais ir 2 bėgiu ant rato kildavo.
P.S pagal spidometrą ( lyginom su žiogu 6 tai atitiko )

Na vis tiek niekas Hayabusos neaplenks, na ir kas kad speedas biški netiksliai rodo - kai daugiau rodo maloniau.
Na bet aš nežinojau, kad gali būti tokia didelė paklaida. Na bet įdomu, prie ko jie tą skaitmeninį prijungė - gal tas skaitmeninis dar didesnę paklaidą turį?
Bet Marta, ČIA NE 2000 METŲ MODELIS. Ar pasižiūri kartais Discovery kanalą? Baisu

man idomu kas dabar noretu vaziuoti isvis su motociklu Šypsena slapuma, saltuma ir visi kiti blogi dalykai Šypsena

nesipjaukit kaip zverys. gi visi motomanai broliai esat. galima ir graziai issiaiskint. Nustebęs

Papildymui - 300 km/h

Cha chaMirktLabas

kiti kai dragina, tai net benzo tik minimaliai pripila skaiciuodami kiekviena kilograma, o ce jei dar ant galo ka nors pasodinsi, tai tikrai valandometra reiks imti kad laika matuoti…

šeip yra daugumoje katalogu tie duomenys nurodyti… pvz zinau R1 isibegeja kazkas per 2,8 - 3 sekundes… bet rimtai tai jokio ten skirtumo ar 3sek ar 5sek, vistiek greitai… o va jau kur kas idomiau ziureti per kiek isibegeja iki 200kmh… tada duoda kas starta stovedamas uz mazdaug 300metru, o tu kai pasieki du simtus ijungi ilgas sviesas…

[/quote]

pimp… o ne 2.8 iki simto tavo yamahaPiktas net suszuki gsxr 1300 hayabusa per 2.6 sec.s. su 180 agLiežuvis

Tai yra skirtumas tarp 150 ir 178ag? Šypsena

nea, tik 28 ag Šypsena kas cia tera, jawa 12v 350 tiek turi Šypsena

O tu matai dideli skirtuma tarp 2.6 ir 2.8 sec? Šypsena visas javos galingumas vien tik del penktadalio sekundes pagerejimo…sakyciau per mazas efektas.

O siaip jei ishtikruju ziurint, tai stora galine padanga ir didelis svoris pas GSXR1300 neleidzia motociklui taip lengvai pasikelti kaip kad R1 "stojasi", ir todel galima daugiau gazo duoti ir geriau isibegeti…yra tam tikra riba kuomet jau nesvarbu kiek tu ag beturesi, svarbu kaip tuos arklius gali isnaudoti ir nuo to priklauso pagreitis.

pas GSXR1300 ir pas R1 standartines padangos vienodas plotis 190Labas
va pas ZX-12R 200ApakęsApakęsApakęsApakęs

Gix> tik pamirsai pridurti jog 1cm3 ploto ant tos padangos prispaudimo jega gana zenkliai skiriasi, kas stipriai itakoja pagreiti (arba rato neprasisukima).

R1 "190" ir Hayabusos "190" - tai ne tas pac Šypsena

na gal nepradesim taip smulkmeniskai vartytisŠypsena

chebra kai sugalvosit kas nebloga kita pavadinima sitos temos parasykit man, pakeisiu Šypsena arba moderatoriai tada gali pakeisti Šypsena

Gix> tai kad tos "smulkmenos" ir sudaro ta "smulkmenishka skirtuma 0.2sec" Šypsena

Viskas cia aishku, nera ko dar vartytis Cha cha

px man ten tos sekundes…parasiau kad abieju ratai gale standartiniai 190 ir vsio…bbd as ant tu sekundziu…ir tiesa pasakius nelabai man idomuAš nekaltas

Viena pastabėlė apie Hayabusą - tai ne supersport klasės motociklas, todėl modelio pavadinime, po GSX nėra R raidės - ( ne GSX-R1300) o
GSX-1300R (R-gale).
Na bet sekančiais metais pasirodys panašus į Hayabusą - supersport klasės modelis ( panaudoti visi galimi Hayabusos privalumai ) -GSX-R1000K4.
Gerai