Per kiek greiciausiai buvot isibegeje iki simto ??

sorry kad skaicius sumaisiau…bet faktas tas…, kad spidometras tikrai klysta…daug turiu filmu, kad ir su kawasaki ZX-12R…ten spidas rodo, kad eina ant 330kmh…o realiai 307kmh greitis(cia su fenu ismatavus testuotoju)…taip kad …Cha chaCha cha

siaip galejai suprasti, kad skacius sumaisiauCha cha

nieko tokio Šypsena abudu pasikarsciavom, as per daug negalvojau ar tu sumaisiai tuos skaicius kai i mano darza akmenis metyt pradejai, del paklaidos tai faktas, sakau gi sitie mentu matuokliai lazeriniai lietuvos turi 3km/h paklaida.Seip jo, spydai daug neteisybes rodo, tiksliausias spidometras yra dviracio elektroninis, nusistatei matmenis ratu ir vaziuoji svilpaudamas Šypsena pvz Jawos spydai…Vaziuoji pagal jos spyda 140km/h ir pagal Hondos kokios 140km/h tai su honda atrodo bent kad judi i prieki…O dar idomus toks dalykas, sita prie mentu sustojus ir paprasius ju kad patikrintu paklaida spydo jie pasirasytu Šypsena ? privaziuoji ir sakai, dabar as vaziuosiu 60km/h o jus man sakykit kiek vaziavau.

na tu visiskai teisus…pasikarsciavau…nu bet zinau, kad tikrai taip yra…o del mentu taip galima padarytCha cha…jei pazysti…antraip dar sugalvos bauda ikalt…jei greiciau praleksiCha cha

na jei vaziuosi pagal ju ta benefometra 70 km/h o leistinas bus 60km/h tai jie nelabai tures prie ko prisikabinti, nes 3km/h ju aparato-matuoklio paklaida +leistina spidometro paklaida, zodziu nieko jie tuo nepasiektu Šypsena Cha cha galima kalbeti ir su nepazystamu mentu Šypsena

Atsiprašau, aš šiek tiek kitu klausimu - man įdomu GiX, iš kur tu tokius duomenis apie Hayabusa gavai - rašai maximaliai išspaudė 303 km/h - Hayabusa važiuoja greičiau ( 2000 metų dar nebuvo apribota - ant spidometro 380 km/h ) - patys ją bandėme važiuoja 340 km/h, gal būtų važiavusi ir greičiau, dar gazo rezervo buvo, bet sukti daugiau jau buvo baisoka. Kadangi per 2000 metus, dėl per didelio greičio žuvo daug žmonių, Suzuki nusprendė sekančių metų modelius apriboti - dabar spidometras max rodo 280 km/h. Tokia yra tikra informacija apie Hayabusa. Jei netiki, tą mocą mes dar turime - galime įrodyti.
P.S. spidometro parodymų paklaida 5 procentai ( +/-15 km/h nuo 300 km/h ).

tai nx zurnalai raso visi…testuotojai…visur 303kmh max haybusos…matuojant su prietaisais…jei ka…galiu per meeta pristatyt pora egzemplioriu…ten gi nesamoniu nerasinetuBaisuBaisu

neaiskus dalykai cia dedasi Šypsena nuo 0-100 pasidare nuo 0-380 Šypsena)

Jei gerai perskaitei mano rašlevą, tai turėjai pastebėti, kad tik 2000 metų Hayabusa yra neapribota, - būtent tą mes ir bandėme. O tu tikriausiai turi aprašymą apie bandymus naujesnių modelių?
Supranti - na negali būti toks didelis skirtumas, su kuo ten nematuotum

nu mano nuomone irgi panasi kaip Tavo…nors kuo daugiau spydas rodo tuo didesne paklaida…

Gali paskaityti straipsnį apie Hayabusa - vistik as buvau teisus - ji važiuoja 350 km/h. Atsidaryk MT-Grafo temą "Biški įdomus straipsnis"

Cha cha

Mano motoroleris rodo (suzuki TGB) vaziuoji ant 0 km/h o realiai ant 75km/h Cha cha

nx nervina tos paklaidos… V=2Pir*apsukos/laiko, tai ble motus gamina kokius 105 metus ir niekaip negali normaliai spydo atreguliuoti ? Gal tie fenai gaidy rodo . . .

koka isvada galime padaryti Šypsena ? mantai negali tau nieko prikisti Šypsena arba kitaip tariant tvarkykis speeda Šypsena

Nu sunku pasakyt kiek realu tas isibegejimas iki 100km/h ir jo matavimas be prietaisu.Kietas Pvz. galiu palygint r1 su honda cbr1100xx, tai xx iki 100km/h greiciau uzhsuka. Bandem su r1 imt 100km/h su mentoo barjeru ir chronometru tai kzkur per 3 bandymus vidurkis 2,7s. O greitis nuo barjero skiriasi jei varai 100km/h 2km. Labas

Na matau cia xebra truputi i pievas i pievas…

kokia Hayabusa turi 380km/h ant speedo? 2000 modelis? gamyklinis? nereikia shneketi nesamoniu…realiai hayabusa eina 330 (pagal spidometra) ir tuom viskas uzsibaigia (tikrasis greitis mazesnis del paklaidos ~20km/h), pas GSXR-1300 ant sipometro 340km/h

R1 spidometrai rodo nuo 295-302 dazniausiai (cia gamykliniai modeliai), tikrasis greitis ~15-10km/h mazesnis.

Bet ta paklaida yra pas visus motociklus ir masinas, todel arba ziurimas "spidometrinis greitis" arba "tikrasis greitis". Ir tada atitinkamai lygini vienu arba kitu matavimu. (zinoma tikrasis greitis yra tikslus ir nenugincyjamas, tuo tarpu keliu sipodemtru sulyginimai gali skirtis tarpusavyje, taciau jau sita paklaida pakankamai nedidele).

Vienaip ar kitaip vaziuojant ~300 km/h jau nera didelio skirtumo ar ishtikruju tu ten 285 ar 295 ar 305 eini.

Pagreiti galima bandyti matuoti su G-meter.

GeraiTaipApakęs

nu siaip mes cia susigincijom del max greicio…o ne del pojucioAš nekaltas

y rašė:
Vienaip ar kitaip vaziuojant ~300 km/h jau nera didelio skirtumo ar ishtikruju tu ten 285 ar 295 ar 305 eini.

.

nu siaip mes cia susigincijom del max greicio…o ne del pojucio

Stai todel as ir parasiau apie pojuti tik pacioje pabaigoje o didzioji dalis buvo apie max greicius Šypsena

o seip tema uzmesta apie isibegejima nuo 0-100km/h Šypsena nu bet paklaidos tarkim tinka Šypsena

hi visiems, čia truputi info apie Haybusos max greitį ir įsibegėjimą- http://www.hyp4r.com/hayabusa/specs_performance.htm
čia yra tokia eilutė apie 2000m. hayabusa (kur pagal Pulsą neapribota ir ant spidometro 380Šypsena)-Top Speed as measured by the Guiness Book of Records 2000 edition is 317KPH. Guiness Book tikrai apie 317km/h yra, o apie Pulsą ir 340 km/h neNe