\"Pensijų kaupimo dalyviai neturi pakankamai teisinių garantijų\"

"Pensijų kaupimo dalyviai neturi pakankamai teisinių garantijų"

"Dalykas, apie kurį iki šiol viešai nebuvo kalbama, yra pensijų turto teisinis režimas. Šis turtas yra bendroji sutuoktinių nuosavybė, kuris skyrybų atveju būtų dalijamas. Manome, jog reikėtų pakoreguoti Civilinį kodeksą, užkertant kelią tokiai galimybei. Be to, pagal dabar galiojančius įstatymus, į pensijų turtą galima nukreipti kreditorių reikalavimus - vėlgi siūlysime atitinkamai koreguoti Civilinio proceso kodeksą, idant būtų išvengta nesusipratimų, kai kreditoriai "suvalgytų" senatvei skirtas žmogaus santaupas, - sakė VPK pirmininkas Virgilijus Poderys."

"Kita problema, apie kurią pirmąkart viešai prabilo pensijų kaupimo rinkos dalyviai, - garantijų sistemų nebuvimas."

Asmeniškai aš esu šokiruotas, o kaip jūs?

As asmeniskai esu nesudares sutarties! Cha cha
O siaip kazkas tokio ir turejo atsitikt…

ner ko isiskolinti kreditoriams ir buti istikimu zmonai.

ir kaip visada - kalbama po to Šypsena

O aš ne. Bet būsiu šokiruotas, jei to nepataisys per kokius metus.

nieko tokio - kitais metais zhadejo suorganizuoti shvietejishka kampanija apie PF. jarunda - tik metus veluoja.

Kvepia, deja, eiliniu samoningu nieksiskumu…

  1. Sveikatos reforma…Baisu
  2. Švietimo reforma…Baisu
  3. Pensiju reforma…Baisu
  4. Baisu
  5. Baisu

As tai nesudariau siais metais tos sutarties. Visiems pasakiau, kad nera ko karsciuotis, per metus islys dar daug skyliu. O po metu jau bus galima pasirasineti. Beje, buvau paemes sutarties taisykles, tai praktiskai visus lapus tiek prisibraukiau (pasizymedavau tik man neaiskias vietas), kad net baisu pasidare. Zadu, jei laiko turesiu, parasyti nedideli straipsneli apie tai kur delfyje. O dar ateity ne tiek kazusu dar bus.