Penktadienius :)

dr002 nujau nesakyk Juokiasi matinis bmw tikrai nebuvo TAIP uzmustas, arba jo praktika labai kukli Cha chataip turejo jis mielaciu, nu tipine semka. Lietuvoj perziuretum 30 parduodamu e65, tai speju 20ties stoviai bus panasus Cha cha

nu jo,praktika kukli Cha cha jis ju tiek suremontaves,kiek tu itariu bmw gatveje pravaziuojanciu nemates Cha cha kad jie uzmusti uz minimalia kaina,tai ir taip aisku Mirkt

Koks jis remontuotojas, jis tik elektrq tvarko. Tai ka jis ten gali pasakyt nei i vaziuokle nei i varikoi nelysdamas. O siaip, nemanau kad jis atsimena ta mano matini, nes as pas juos kelia kartus tesu vezes. Pats gi sakei kad jis trintukas. Tai pats ant tobtrintuko pasimovei, ale randat ka paliotkint, nors realiai duodu kubiliaus bb nukirst kad manes ir mano matinio nepamena Šypsena Tieasa kad lavonelis buvo pripazystu. Kaip ir visos mano auto Gerai

tai tipo tik motoristas ir vaziuoklistas gali vadintis meistru,o diddziuju bedu meistras Aliektrikas jau tipo ne? Cha cha Sakai ant tiek prasta atmintis,kad taves neatsimintu ir matines siemkes? Cha cha siaip as nepasimoviau,as su juo gal pazistamas nuo kokiu 22metu,zmonos pazista viena kita,ne vienam baliuje buve,ne viena butelaiti lauzem,kasi zaisdavom kiekviena sekmadieni. Kai isleke i klp dirbt ir kai tu paminejai kur tvarkeisi savo siemke,as jo uzklausiau ar pameni toki? sake jo pamenu ta matini lavona,kurio visi galai nupisti…bet jis gi ir buvo nupistas Kietas

ta prasme neneigiu kad jis nupistas, bet tik man keista, kad jis prisimena ji. Ir apskritai, tipo jam ne px. Ten butu koks x6 (tuo metu) ar sixeris koks. O cia kazkoks supistas matinis grabas Šypsena bet man garbe, kad atsimena Cha cha

rafi>nezinau kaip tau,bet pvz matine siemke tais laikais atsimenama,daleiskim as tikrai atsiminciau. va butu juodas blizgus,tai tikrai neatsimintu

Auris>Uzskaitau posaki TaipAisku ne Rafinuoto metu fraze, bet ok Šypsena

dr, nu nebent kad matinis, tipo dar tada nebuvo ju tiek daug.