Penktadienis

Cha cha

Man asmeniškai 5.7s < 4.6s

Gerai Juokiasi

Kad lyg ctr palenda po 5sek Nekaltas

Dr, jo, 300plius AG vienaratis palįs po 5… Iš oficialaus puslapio: Dėl puikaus visiškai naujos transmisijos ir variklio su turbokompresoriumi derinio galima labai greitai (per 5,7 s) įsibėgėti nuo 0 iki 100 km/h.

Kazka lyg skaites, kad yra 320ag CTR, kuris lenda po 5sek. Nelabai manes kai domina fwd, tai taip paviršutiniskai susifiksavo info.

autoweek.nl/auto/92507/honda-civic-type-r-gt/

Šiaip norint kad vienaratis lįstų po 5s, jam reikia 350-400 ag ir RWD. M3 su 425ag - 4.1s Porsche 718 Cayman, 300ag, 5.1s, Cayman GTS, 365 AG - 4.6s

Ne, man px Niurburgringas. Kaip vartotojui px. Žinoma, inžinieriškai lenkiu galvą, gerai ten padirbėjo, kad tie kas mėgsta trackday džiaugiasi tuo civiku ir laikus gerus jis rodo. Bet man, kaip konkrečiam pirkėjui su savo konkrečiais poreikiais - tai giliai px.

Man tai irgi neimponuoja Niurbas, nes as jo bijoč, paliubomu siena pasigauč Juokiasi

nu koks tolkas turint raketa,bet kada ja normaliai isnaudosi tik ant visiskai sauso asfalto? mano nuomone truputi nx Blogai

Jo, va šita tdi už akių užkliuvo.m.autoplius.lt/skelbimai/audi-rs4-4-2-l-universalas-2006-benzi nas-7127421.html?category_id=2&make_id%5B99%5D=1335Būtų geras variantas project carui.

Kostia, kalbejau su Girtekos mekaniku našalnyka, kur daro TA, garantiniai ir tt. Biski ne taip su padangom nauju galvu daro. Uzsako naujus mb ir is gamyklos montuoja visas priekines padangas, bo jos brangios, o perkant naujas masinas sudereta taip, kad butu uz galiniu kaina. Tada ima lauk priekines nuo varomos, montuoja navarkes, navarkes patys nekepa, uzsako Vln kazkur, o ant priekio montuoja naujas brandines.

Bet ar jus matet kaip prastai tas civic atrodo Užsispyręs

Kipsai, tu nelygink turbūt min 15 metų technologijų senumo priekiu varomos mašinos su dabartine su rimtom padangom, kuri iš gamyklos jau yra ruošta geram valdomumui. Hot hatchai ne vien track day’ams skirti. Didelė dalis jų net nemato trasos išvis. Grįžtant prie Civiko, tai būtent ir giria jį, kad jis labai draugiškas kaip daily caras.

As su Siauliu ir kalbejau. Schemute ju tai tokia su padangom. Kad ant varomu montuoja navarkes, tai nesigina.

Prisuka iki 320 - is kur tokie konkretus skaiciai? Kvankt?

Kazkokiu pasakaiciu tau priseke. Su 25 kroviniu 440 arkliu 6-7 proc ikalnej visada lieka iki 40kmh jei ikalne didesne nei kokie 3km Kuo didesne ikalne, tuo mazesnis greitis. Pats pagalvok - garantine 500 volva uzlinksta norgej del betkokio gedimo, nutempia pas atstova, o ten pakeista variklio programa. Nu nesamone…

tai perka masinas be garantiju anot taves? ribotuvai del ekonomijos, o su per maza galia eko nepasieksi. Furistu forumas skambetu keiksmais ir foto ikalnese su Girtekos foto, o dabar tik keikiam tik del leto vaziavimo tiesiojoj. Jeigu “prisukinetu” arklius, tai pirktu iskart pigesnes masinas silpniausiais varikliais (kaip Transtiros MANu teko matayt, 400 ar mersu 410). Man atrodo, kad eilini karta kazka girdejai, bet ne iki galo ŠypsenaTuoj paklausiu dirbusio vairuotoju ir perejusio toj pacioj Girtekoj i vadybininkus, kiek cia tiesos Mirkt

grizaupart.lt/perziura/e84611abdd2fa543a8bc0a47cd9f1bab821.j pgkai kuro “minusas” - galios truksta, kai minuso nera - galios netruksta dabar dar apie garantijas ir kas remontuoja paklausiu.