Penktadienis

Buvau su abt susirašęs. Atrašė, kad juos LT atstovauja Robkė@elitemotors.

Idomiai taip… mtm kontaktus duoda vw centrus Nekaltas

Nu žiūrėsiu. Anyway reikia pirma su pakaba reikalus išspręst, nes kas iš to softo, jei nelaikys hardas.

o kaip variklis priekyje ir priekiniai varomi? Nesijauti diletantu, mase? Kodėl negeriau pirkti buvo 70t pravažiavūsį bmw iš jav? keistas požiūris, t.y. labiau kvailas požiūris. (ironija Cha cha)

Rafi, 320-330 arklių ant FWD būtų too much. R’as yra AWD.

Gerai vien jau del to, kad skydelis normalus, o ne urodlivas tetriovas…

Prieš 10-15 metų sakydavo 230ag FWD maksimumas, dabar Type R’as su 306ag ant priekio standarte mušė visus ratų įveikimo laikus iš eilės.

Kaip mes nuo daily car’o perėjom prie track day? Laimingas F1 irgi viena ašim varomas, btw.

Tai gti golfas 7 remapintas 330 pasiekia ar 350 ag.

Ir? Laimingas

Zhakai, nepamenu kiek mazda3 mps turejo, ne 280ag? Butent ties mazda sakydavo, kad patalokas. Brolio s60 t5 250ag pajuzinu, biski idomiai startuojasi, bet paskui ok Cha cha

O standarte kiek arkliu pas tave? Ziurejau alltrack buvo 220, db 272ag bet info minimum… Cia kazkas panasaus NekaltasLaukiu kada galesiu pratestuoti

Dr - 260 ag turėjo. Tiek pat kiek mano 9-5, kas buvo kančia 70 proc laiko (kai šlapia arba sniegas). Nors kai sausa irgi.

Toni, čia manęs klausi? 310 standarte.

Nu siaip 305 focusas rs turejo ir sake, jau patalokS, paskui fyst, ribota serija 355ag, su fwd. Anie kazkokia mandra vairo kolonele sugalvojo ir uzpatentavo, kad po kelia netampytu vairo tie arkliai.

A-1 ir daugiau fintu yra pridares- pas hotrodus per myta gentvila atsitempes, dzukiskos namines paragaut. Zemkej parodoj Zuoka tampes po stendus. Padarykit meeta, atsivesiu zviazda kokia-bus daug meiles ir fylingo Mirkt

LS, aš ne apie track day ir F1, bet apie tai, kad standartai, technikos galimybės keičiasi, nors ir gulėsi visi ant žemės ir sakė, kad prieš fiziką nepapūsi. Kokiais mk3 GTI laikais būtų kas pasakę apie turbinį Type-R Civiką su tiek arklių ir tvirtai stovintį trasoje, tuo pačiu patogus kaip daily, tai galvotum, kad apie žvaigždžių karus šneka, o šiandien tai realybė. Bet kai persėdu ant FWD vistiek jis man keistai su tuo vairo tampymu elgiasi po RWD Šypsena

Realybe butu ok,jeigu nesibaigtu ant idealiai sausos trasos. turejau fwd 230ag, mieste sunkoka…greitkelis ir kitka labai ok Taip Taip

“Neperku” 300 ag FWD ir patogus kaip daily. Nebent daily režimas, tai važinėjimas ant eco ir max 30 proc pedalo spaudimas labai lėtai.

Su siuvimo masina prisidirbi, ot ten tai įdomumas