Penkios juokingos dainos

Penkios juokingos dainos

  1. Mūsų kieme Mūsų kieme vien pacankes Vien bandites intrigantės. Tuoj prišoko viena jų Ir givent nebegaliu. Pridainis: Tu pačiupai,prašiai,kad duočiau centų, Bet mano centų buvo per mažai Aš tau sakiau,kad tėvas dirba mentu Na,kodel tu man mėlynę įstatei?(2kartus) Ji vanoja,ji kumčiavo O jos draugės šaukė:“Bravo!” Kaip gi man pabėgt nuo jos, Tos išdykusios mergos? Priedainis Tu pačiupai,prašiai Šį sykį lito. Bet tau ir lito buvo per mažai. Aš tau sakiau:“Nereikia skriaust vaikino.” O tu ir vėl į nosį man trenkei.(2kartus) 2) Aš girtas Per daug išgeriau šiandieną vėl. Aš vos pasėdžiu prie stalo kėdėj. Kaip gera būtu dabar tyliai numigti. Ir laikrodžio įžiurėt negaliu…Tik-tak… Nuleidžiu rankas ir krentu žemyn, Mano veidas į mišrainę smenga gilyn. Dar giliau, ir aš jau-girtas,girtas. Į žolę leidžiuos ,užvertęs akis. Draugas užkliuvęs ant ktūtinės užmins. Prie stalo žmonės stikliukai skardens, Dar ilgai baliavos po to ,kai sutems. Kaip gaila,kaip gaila,kad manęs ten nėra Nes aš lūžęs…aš lūžęs… 3) Pauglystės spuogai Nereikia laukt Jie patys atsiras nelauktai Ant nosies ir kaktos iššoks Ir liks amžinai Išeiti iš namų nebesvajoju Gyvenimą per juos palikti noriu Tie paauglystės spuogai Hormunų ir brandos vaikai Ramybę,džiaugsmą Užgesina amžinai Tie paaglystės spuogai Juos dovanočiau tau mielai Bet jie tik man Nubaido laimę tolimon Aš nežinau Kaip man išmest palaimos dangaus. Kas išnaikins man juos ir grožį atiduos 4) Liūdnas kalėdų senelis Aš toks liūdnas kalėdu senelis Vėl per svetimą miestą brendu. Ieškau vietos,kur man passlėpti. Nes prašineja visi dovanų.(2kartus) Ant pečių vis tampau savo maišą, Nors ir sunkiai su juo paainu, Bet vis tiek negaliu jo numesti Nes prašinėja visi dovanų.(2kartus) Pamatau aš duris atlapotas, Pasišyldyt pro jas įeinu. Dievulėliau,mokyklon pataikiau! Vėl prašineja visi dovanų(2kartus) Tuoj direktorius storas pribėga. Gal bent jis duos šiek tiek pinigų? Bet ant kelių tiktai susirango Ir prašinėja manęs dovanų(2kartus) Kas gi man iš tų jūsų ratelių Ir iš vaikiškų jūsų dainų? Už eilėraščio vieną stulpelį Ir prašinėja manęs dovanų(2kartus) Gal jūs manot,kad viskas čia veltui, Ar,kad viską pusnyne randu? Lengva jums,kai mokėti nereikia, Tik prašinėjat visi dovanų(2kartus) Ir kada pasibaigs tos kalėdos? Vėl sedėsiu ant šiaurės ledų> Dar gerai,kad bent baltosios meškos Neprašinėja manęs dovanų(2kartus) 5) Močiutės Priedainis:Močiutės,močiutės Padėkit žirkles Atpjaukite man Gabalėlį dešros Numegzkite kojines Mėlynas ilgas. Ir kelnes Sudraskęs esu į skutus. Susiūkite jas,susiūkite jas,susiūkite jas,jas Priedainis Jei būsim arti, Užeisim tikrai. Jei peciją duos, Tikrai ateisim, Su mumis ji ištirps Lyg byrantis smėlis Byrantis smėlis tarp pirštų Galite balsuoti už jum patikusę dainą

Nežinau

kazkaip neto tikejaus… Nekaltas

zodziai100%prasmingi,bet pagal kokias melo tas dainas dainuot?

jo. Žiauriai.

repas…brr

Ir? Kokia temos prasmė?

Man irgi būtų įdomu sužinoti šios temos prasmę. Nekaltas

tikejausi kazko daugiau Nežinau