Pelėdų klubas...

Pelėdų klubas…

…na pasakykit, kiek kartų norejot užmušti tą, kuris pakelia jus 5 min anksčiau, nei nuskambės žadintuvas… Kaip sunkiai kiekvieną rytą, nežmoniškom pastangom pramerkę vieną akį stengiatės pastatę užpakalį pagaliau iškelti vieną koją iš lovos… Ech… Pavargęs… Ir tik tas vakarykštis filmas ar gera laida, kurie baigės apie 1 valandą nakties kompensuoja moralinę skriaudą…

Tai negi pries vaikus ranka pakelsi Pavargęs

Jo… Savaitgaliai anie baisiai narvuoja… Cha cha

geriau kava ir cigaretes.

Jo… Kai atsikeli, tai jau ismauki 0,5 l kavos… Ir tada atsimerkia kita akis… Galima pagalvoti ir apie vandens proceduras… Cha cha

Indio teisus,mintis apie puodeli kavos ir cigarete nuveja mintis apie saves gailejima miego trukumo klausimais

jooo, pelėdų jau toks rytas visada, ir niekaip nesuprantu tų, kurie tytą atsikelia specialiai anksčiau, kad galėtų neskubėdami viską apsidirbti, apsiruošti pamažu, neskubant. Aš tai keliuos tik tada kai jau neužilgo reikės kur išeit- t.y. ryte man miego,atrodo, kiekviena minutė svarbi…

Uztat ir sakau, kodel visi darbai nuo 8 h ryto… Pavargęs

Taip

Dabar jau- galima sakyti - atsibudau… Taip kas pusryciams. ???. Cha cha

Aš vieversys. Galiu užmušti tą, kuris man neleidžia apie kokią 22.00 val. eit miegoti. Na, nebent per balius lengviau pernešu. Apie 22val. man pradeda apmirt širdis…O ryte 5.30 keliuos normalai, nors ir ne labai noriu…bet jau išeiginėmis, kokią 7 val. tai be jokių problemų, nes niekaip nebegaliu prisiversti daugiau išdrybsoti lovoje Kietas

tai as su tavim tadu nemiegosiu… Cha cha Kietas

Mirkt davaj miegam kartu Flirtas Drovus Angelas

A tu iki dvylikos miegi? Nekaltas… A pusrycius padarysi? Bet su moterim as dar nebandziau… ir, rskias, ant to reikalo dar esu miargaite… Angelas

mano mergos-viena vieversys, kita pelėda Cha cha Juokiasi

maniškė sykį iki 17 val. miegojo. Specialiai nekėliau, norėjau pažiūrėti, kiek duos į akį JuokiasiTai pakirdus baisiai dyvijos, kaip galėjo tiek prašniukt Cha cha Apakęs

…vis tik smagu kartais panaktinet Gerai tik kad rytais darban reikia, tai vaziuoji autopilota isijunges ir piktas ant viso pasaulio, neduokdie, kas neteisingai uzkalbins Kanda kompensuoja tik keli dalykai: giedras dangus ir sviecianti saule arba geras seksas vakare (nakti) arba ryte… Drovus

RYTE, TA PRASME, JEI NE PER ANKSTI?

Man to nereikia ,jei mane ir kelia tai tik tuomet kai baigiu ,kitais atvejais kai noriu