Pazinciu tarnyba

Pazinciu tarnyba

Kaip manote, jei ikurciau apmokama pazinciu tarnyba. Kokio amziaus zmones eitu daugiausia?

Manau, kad 40 ir daugiau metu, nes jauni pilnaverti gyvenima gyvenantys susiranda nemokamai antrasiais puses.

Man atrodo, kad gausiausiai rinktusi studentai, nes jiems pazinciu vis maza ir maza Cha cha

Nu visi pakale, neturite nuomones ar ka?ApakęsLiežuvis

px istikruju mums tavo tas klubas

Eik jau eik, vitulka atleksi pirma, pinigine atkisusi Cha cha
Kad tik koki raiteli tau surastume Liežuvis

JuokiasiJuokiasi Juokiasi

Amzius butu ivairus, bet chebra rinktusi kruta BaisuBaisuKandaŽliumbiaApkabinimasKiaulėPavargęsIgnoruojuAngelasNežinauNiam niamMyliuDrovusTūsas ir t.t JuokiasiJuokiasiJuokiasi

2Helmen: Itariu - prisidesi, ane? Cha cha

na ir kas kad ikurtum Tipo kas nors apie ja suzinotu Taip
Uzreklamint reiktu KAD RINKTUSI visokie hakeriai Pavargęs neturintys ka weikt prie kompo Ir kuriem acibodo monitaro draugija …

jo jo
o kiek uz reklama sukistum, tai ne per 10 metuku neatsipirktu ta firmele Cha cha

Moterys virš 40m., tik kažin ar daug tokio amžiaus atsirastų vyrų, laisvų?PavargęsPavargęs

ant bajerio tai visokio amziaus zmoniu galetu but

Nekaltas manau butu visokiu Juokiasi nuo 13-80 Taip

Xa! Amenos, man tokios - pats tas Taip. O kaip senas Velnias - itariu, kad man labai Lūpos patiktum…
Pabandom? Apakęs

va va, Tau px negali buti… ne ta fiziologija, tad mergyt su issireiskimais atsargiau…

Gėlė

Jo, Taip jo, tos kur taip sako, pacios pirmos i ten sulekia Juokiasi

Amenos!!! Kur tu??? Lūpos

PensininkaiCha cha

Neatspejai, pensininkams jau nebeidomu pazindintis. Pazindinasi pilnavercio gyvenimo trokstantys, energingi zmones Liežuvis