Pavydas

Pavydas

pavydas daro zmogu ziauru…jis nebegalvojia ka sako ir ka daro. Kodel zmones pavydi? Jie meluoja kenkia daro viska kad tau butu blogiau,jie dziaugiasi kai tau nesiseka…gal tai paveldima?geriau gauti tai ka turi kitas ir buti laimingam nei kenkt kitam kad jis prarastu ir neturetumet abu? ar buna nekaltas pavydas?gal but…kartais dziaugies del kitu ir siek tiek pavydi…kodel nera man taip?

Ir man neras taip/…niek blogo cia nematau

Daba vat pavydziu tiem, kas nepavydi man.

Zinau, kad pavydas- pats baisiausias dalykas, bet jis neisvengiamas…Nežinau

jei meluoja ir kenkia, tai ne pavydas, o greiciau, KERSTAS.

ir del pavydo taip buna Taip

[quote]
seile rašė:
.gal tai paveldima?geriau gauti tai ka turi kitas ir buti laimingam nei kenkt kitam, kad jis prarastu ir neturetumet abu?

tokia formule neišsisuksi,
reikia suvokti joig visu pirma tai kenkia kitam ir nieko tau neatnesa, o jei pasiduodi tam jausmui,uuuuu
tai labai nepavydetina.
is savo patirties sakau

Apakęs

Del zmogaus kuris pavydi, nereikia nieko daryti, nes pavydas ji pati sunaikins.Taip

sveikas pavydas nera blogai…

Siaip tai pavydi tie zmones kuriems kazko truksta . Tai yra nepilnavertiskumo pasekme . Aisku kartais pavydet yra naturalu , bet kai tai tampa iprociu tai zlugdo asmenybe , nes neimanoma blaiviai ivertinti situacijos ir normaliai bendrauti su zmonemis.

nemanau, kad neisvengiamas Cha cha nebent nori save taip nuraminti, taciau tai nera pateisinimas. pavydas - viena is negatyviausiu emociju, ir
reikia suvokti, kad troskimas to - kas tau nepriklauso, ko neuzsidirbai pasaulietiniu ar dvasiniu darbu - yra kliutis tobulejimui, kurybos procesui. labai sunku atsiriboti nuo pavydo, taciau tikrai imanoma Taip, tik reikia suvokti viso to pasekmes ir apmastyti Girtas
jei kazkas turi ‘kazko’ daugiau - tai turi kelti ne pavydo jausma, o nora

[quote]daugiau
[/quote]
stengtis ir siekti norimo rezultato.