Pavoge numerius... Bet kam? Kokiam tikslui?

o del 300ZX yra siokiu tokiu planu, gal ant kaledu Šypsena

kalėdų senelio paprašysi, kad po eglute padėtų? Ar kad į koijnė virš židinio įkištų? Šypsena Turėtų būt didoka koijinė Šypsena

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):slight_smile:
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):slight_smile:
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):slight_smile:

nors istikruju verkt tureciau, nu.pise numerius :slight_smile:Cha cha:slight_smile:Cha cha:slight_smile:Cha cha:slight_smile:Cha cha

Ginute keverzojo:

Greiciausiai benza vogs arba ant kokio rimtesnio reikaliuko vaziuos…

Ysivaizduoju…tyliai tyliai atselina zajoba y NY degaline, ysipila pora galonu ir greitai greitai nuvaziuoja… Šypsena Šypsena Šypsena o NYPD suka makaules, kas tas PVH 666…

beje zajoba, ka, 300 ZX ysigijai?

ha haha Šypsena cia tai pzda Šypsena)))))))))) gerai skelei makas Šypsena

TDT rašė:

taj bus foto ar ne? gali savo statu numerius uzbaltint, man pokum, Mirkt

Gerai

pokum nebus nuotrauku… jei nori atvaziuok paziuresi Šypsena
greitu laiku perdesiu juos ant 300ZX…

taj bus foto ar ne? gali savo statu numerius uzbaltint, man pokum, Mirkt

Gerai

Greiciausiai benza vogs arba ant kokio rimtesnio reikaliuko vaziuos…

makaveli atsiprasauŠypsenagal man per gera nuotaikaŠypsenanu aisku geriau i vyriskus dalykus nesikisti nes busiu nesuprastaLiūdna

taip ir atsitiko…

man atrodo perskaicius tema labai aisku kur yra panaudoti numeriai. ir papildomu versiju nereikia!

Stazija, raminkis… ir nekeverzok nesamoniu apie laisva minciu liejimasi cia…

zajoba TEVELI kaip tu pavadinai mane vaikeliu ka blogai miegojai manau internetas ir yra , kad mintys lietusi laisvai, o savo mintimis atrodo niekuo nepriestarauju kitiems kurie paliko savo nuomone net ir panasios…Manau teveli nera ko pykti manau laikas pailseti.

tu skaitai tik zinutes pavadinima ar visa diskusija?? gal paskaityk viska is eiles…

Nu bet ir klausimas tavo kam numeriai zinai blondines kaip sakot durnos, bet ir taip aisku.Tavo numeriu panaudos nesvariems darbeliams kol neiklius su tavo numeriais tai gerai, kad niekur nekabins taves.Nes kaip buvo su benzino vagimu kur isipila ir nuvaziuoja tai kaip pasirodo numeriai tai buvo vogti ant tos masinos, o keite numerius kaip kojines aisku ziurint kaip kas jas keiciaŠypsenajuokas juokais, bet vagys zino kur deti.Jie ir teises ir kitus dokumentus panaudoja kito asmenu vardu juk patogu nepalikti pedsaku.

Stazija rašė:

Nu bet ir klausimas tavo kam numeriai zinai blondines kaip sakot durnos, bet ir taip aisku.Tavo numeriu panaudos nesvariems darbeliams kol neiklius su tavo numeriais tai gerai, kad niekur nekabins taves.Nes kaip buvo su benzino vagimu kur isipila ir nuvaziuoja tai kaip pasirodo numeriai tai buvo vogti ant tos masinos, o keite numerius kaip kojines aisku ziurint kaip kas jas keiciaŠypsenajuokas juokais, bet vagys zino kur deti.Jie ir teises ir kitus dokumentus panaudoja kito asmenu vardu juk patogu nepalikti pedsaku.

…atsibusk vaikeli. cia tarptautine mafija…

Siaip jau atsibudus senai laukiu ir as kur mano pasas su teisemis bus panaudotas.
O tai ka sakau, kad nesvariems darbeliams koks skirtumas jau kas voge zino kam panaudos tarptautiniams ar kitiems nusikaltimams niekas neklaus.

zajoba, kur dinges?

gal atsiustum foto kaip atrodo nr? *** 666

dejau ant tokios paguodos…

zajoba ne daug ne mazai

benzinas i iganlina 100 lt
nuimti nuo iskaitos 22 lt
komisas 40 lt
registracija 85 lt
nedirbau 2 d 100 lt
apie ``~~~~~~ 350 Lt

f. uck . ed up…

2 TDT

Bent gal bus paguoda tai, kad tavo numerelis USA ant zajobos auto kabesŠypsenaZajoba, galetum paskui foto atsiusti pazhiuretiŠypsena