Pavoge numerius... Bet kam? Kokiam tikslui?

Pavoge numerius… Bet kam? Kokiam tikslui?

Na dabar atlėks legavai naktį pakels ant kojų uždarys į sušilkę ir lieps prisipažinti, kad Vilniuje Statoilą padarei.
Panašei man buvo. Daviau bratkai mašiniuką savo, tas atbaladojo kažkokį vairuotoją girtą, sustabdė jį su mėlinu švyturėliu (buvau komandiruotėje su nuosava mašina tai, vertaką pasiėmiau ir palikau ant palangės). Tas girtas vadilą zajavą parašė, kad banditai su mersu ir su mėlinu švyturėliu jį sustabdė ir į skūrą davė. Miegų sau trečią valanda skambutis į duris aš pro akutę žiūriu merga stovi aš atidarau duris , o ten automatininkai su kaukėmis sulėkė ir ant žemės mane paguldo. Kol išsiaiškinom kas prie ko dar ir su automatu gavau į sprandą. Brolis po to savaitę pas mane nesirodė ir visaip vengė manęs. Ir dar per suvestines laikraštyje praėjo tas sumušimas ir numeriai mano mašinos tai darbe kokią savaitę visa valdžia kniso protą ir dar tarnybinį patikrinimą padarė ir papeikimą įp-so

zajoba kiba nupi sa i tu man tuos pvh?
neatlesiu!

o siaip as jau turiu naujus numerius *** *83, nerasysiu visu vel nu pis i…Šypsena))
aj siule regitra vel pirkt uz 300 lt… , sakau aciu gal nereikia…Šypsena

ir varysiu kiiedyt…
minusas

nu ne as tikrai nupsau, nes esu toli toli nuo lt. bet buvau uzsakes numerius , kad atsiustu, taip , kad nezinau, gal ir tavuosius nukabino. jei taip - tai geras sutapimas. nepyk Šypsena

ddt>
ponial, pas mane ant GC (aciprasau pas ledas’a ant GC Šypsena ) priekinis numeris irgi analogiskai padarytas- su varztukais, kurie jau senu senovei surudyje ir ju ne uz ka neatsuxi Šypsena

TURIU numerius klaipedos berods su 666
daviau draugeliui,pasikabino namie.
karta ant moco pametem puse numerio(lankste aliuma,tas nuo vibracijos nuluzo…)tai paemem kita graziai atpjovem,suleidom,ir jega ,po siai dienai vazineju!
taip galima sudurt numeriukus ir atsigamint saviski,vis pigiau.
arba pas dalneboiscikus(furistus)uzsakyt netikra,bet identiska nr.berods vokieciuose gamina,neatskirsi nuo orginalo!ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena
ir bedos kaip nebuta!ŠypsenaŠypsenaŠypsena

o kodel neparasei pirmos numeriu raides?
kokiam mieste nueme?

esmis>
paporink nerazumnam: ka reiskia PRIKNIEDYK ???

AF1 >>
Tiesiogine prasme "prikniedyti".Ishgrezhi numerelyje skylutes,imi toki aparachiuka,du kniedzhiu ruoshinius,op,op-ir prikniedyta.Mano galinis numeris yra prikniedytas.Achiu gerajam kaimynui Alus ish Telshiu.
Labai paprasta ir greita,o norint nuimti numeri-reikia grazhto,tai papildomai pareikalauja laiko,be to ir triukshmas didokas-taigi vagys tuo budu pritvirtintu numeriu neliechia.

jauchia mano shirdele-satanistu darbas

Blin isidek signa su judesio davikliu, prisikniedyk tuos numerius ir neturesiu jokio vargo bei nesuksi sau galvos…

hmm…hashe aciuŠypsena
TDT …nepykŠypsena

Paziurek i ankstesnes zinutes,
ten kazkam reikejo krutu numeriu
su Vilniaus raide Šypsena Šypsena Šypsena Šypsena

O jei rimtai - uzuojauta

TIKSLIAI…!!! zinai, tavo numerukai dabar…uz Atlanto jau…chi chi chi…Šypsena Šypsena Šypsena Gerai Gerai Gerai

Arba privarykite skylių į numerius, kaip pas maneŠypsena Niex nesikėsinaŠypsena ShutkaŠypsena

Jooo,juk karakiri su zajoba domejosi shustrais numeriais ish LT,o hashe kaip ir zhadejo parupintiŠypsenaŠypsenaŠypsenaTaip kad kreipkis i juos,gal dar atgausiŠypsena

Na na manias cia prashom nepajnioti Šypsena Ash cia ne prie ko Liežuvis
Anyway sekmes registruojant naujus numeriukus Alus

Big H.

registruosiu tuos numerius, bet reik varyti i ignalina, o beje
ar galima be numeru vazineti? Tipo regitra sako jei turi mentu pazyma, taj gali,ji galioja 14 d. Ar yra bent kiek tiesos?

Ir beje ar apsimoka det skelbima ir tuos numerius issipirkti?
Bet velgi juos gali nu pis t, nes masina stovi daugiabucio kieme…
thnx

Ir mano buvo nupse numerius bet spejo tik galinius nukabinti, gaidziai nx rankas tokiems nukapoti…O siaip tai yra didele didele klaida numerius prisukineti su varztais, geriausiai budas yra kniedyti , tada tikrai zymiai bus geriau, ir vagys nelabai ziures i juos, pamate tokius tvirtinimus…
Taip kad patarimas visiems pas kuriuos NR laikosi dar ant varztu, prisikniedykite ir kuo greiciau , pokol ir jums nenupzdino!

Nu manu, kad didziausia tikimybe, kad kas nors benza vogs su tavo numeriukais, taciau visai tiketina, kad kazkam patinka 666 ir jis toki numeriuka prisikals kur sklepe ir gales chebryte sau dziaugtis. Kaip ir minejo TMZ pasaugok masinuka. Ir as girdejau jog buna, kad po keliu dienu ar savaites gali dingti ir masinukas. Sekmes persiregstruojant numeriukus