Pavirsiniai viliokliai - poperiai

asmeniskai ash tai nieko doro tau nepasakysiu tik girdejau apie juos tikrai neblogus atsiliepimus,ypac kai ant tradiciniu vobleriu nekimba.

Norint jais gaudyt,reik pirkti spec kota nauja.Nezinau ar man to reikia.

skaiciau straipsni apie popiariavima, niekur nebuvo uzsiminta apie naujo koto pirkima Ne

visai nereikia naujo koto, jei gaudai su didesniais poperiais tereikia kietesnio meskerykocio, ir viskas, nes jei bus pvz. parabolinis tai poperio nepriversi dirbti. O is kur tu istraukei kad reikia naujo meskerykocio?

Kažkada esu bandęs visokiais poperiais, kažkokiais vobleriais su propeleriais žvejojęs B.Vokės tvenkiniuose lydekas, nes tarp undenio paviršiaus ir žolių būdavo max pusantro sprindžio švaresnio undenio Nekaltas Tai laimikiais skųstis negalėjau Mirkt Nekaltas Liežuvis Xebra ten bandydavo visokiom sukriukėm, guminukais, žolinėm vartiklėm bei vobleriais (Rapaliniais), ale mano rezultatai būdavo žymiai gausesni Nekaltas Laimingas Kietas Va tik kai man išnešė uš garažo visą vasarinį inventorių, tai jau n’metų kaip tuose tvenkiniuose nebežvejoju Ne Nekaltas O daugiau tokiuose gyliuose nebežvejoju, tai šie masalai nebedomina Nekaltas

Dar321 rase bla bla O kaip tie variantai apie stambiu poperiu greibima is gelmes, negi niekam nepapuole

Apie tai tikrai nieko negaliu pasakyt, nes naudojau juos tik paviršiuje Nekaltas O argi jų būna skęstančių ??? Bent jau anksčiau tai tikrai nemačiau Ne

Tai pas mane beveik visi paraboliniai,o ant trumpo upetakinio irgi suds,cia gi kuolo reik.Ir jei deciau poperi tai minimum koki 150 g,kad net vanduo sniokstu.

As turejau omeny, kaip lidys griebe is gelmes poperi kuris yra pavirsiuj, zodziu zvejojima ne sekliuje, o kur giliau

…esu gaudes su geleziu(vartykles), esu gaudes guma(tvisteriai), gaudziau ir medziu(vobleriai)…na poperium tikrai dar neteko… Juokiasi Drovus …nors vakar zukles parduotuveje, akys buvo uzkliuvusios uz vieno modelio, taciau vidinis zvejo balsas pasake…NE Laimingas

veltui neisleidai 15lt Mirkt

tu teisus neverta prasideti su maziukais poperiukais. Mirkt Reik dideliu kaip tu ir sakei kad net vanduo sniokstu. Šypsena

Dar321 rašė: zyvcas rašė: Dar321 rase bla bla

Poperis skleidzia triuksma ir kelia vandens bangas, kuo didesnis poperis tuo diesni triuksma ir bankas kelia, o lydeka pakyla paziureti kas cia daros ir susidomi poperiu arba ne, bet dazniausiai jei lydeka jau pakyla tai ir griebia poperi. Šypsena Tai va Mirkt

Pakyla,pakyla,mes esame velkiave su paprastu vobleriu,kur virs 2 m tikrai neneria,o gylis apie 7-10m ir kibimu buvo ne vienas,reiskia ne tik dugne sedi.

Kaip sakoma atitinkamoje vietoje, atitinkamu laiku… O jei rimtai labai įspūdingas vaizdelis kai paskui poperį ateina banga ir…nors būna gan nemažai ir jomų pro šoną. Šiaip aš naudoju tik kur gylis iki 1,5m.

pats gaudes nesu, bet mano pazystamas latvis gaudo panasiom salygom kaip Dar321. Kiek man jis rase, tai jam Rapala sake nelabai, o labaiausiai pasiteisino Jaxon.