Pavirsiniai viliokliai - poperiai

Pavirsiniai viliokliai - poperiai

gaunas gaunas, ipratimo tik reik. as dabar be kusackiu naudojamu galutiniam nukarpymui galu daugiau jokiu irankiu nenaudoju. viska galima plikom rankom padaryt, tik pasitreniruot biskiuka reik.

Labai brangus masalas man tie popieriai, kad pavadelio nedeti.

na, poperiams geriausias kotas tai kietas ir trumpas pvz pas mane 2.1m 15-50g juo itin gerai perduodami judesiai,del dydzio nemanau kad cia daug tiesos,nes as naudoju 7-9cm poperius ir kibimai bet kokiame gylyje (aisq kalbu apie poperiu naudojimo ribas t.y. iki 2.5-3m) ir naudoju juos paprastai tik seklumose ir pan. o jei nori sugautlydeka giliai tai dek skestanti jerka ir jokiu problemu…pas mane yr keli jaxono poperiai ir keli skestantys jerk,bet geriausi amerikieciu gamybos,bet ju sunku gaut kad butu lietuvisku dydziu…

Niekados da neišbandziau poperių, kurie amerikonų yr lydzekom sutverci, ir nenoriu, kolei sveikas protas taurias žuvis vilioja, net vasarų, kai žola plaikstos upių paviršiuj, ruožuos tarp jūj, patircies dėka - nikdzi neskubėdamas - sėkmingai pratraukiu paprastu vobleriu ar sukri, nes poperiu - atsargų upėtakį, akylų taparų, smaližį šapalų ir baikšcių meknį, mano supracimu, cik išbaidytau Mirkt

as poperiais gerai gaudziau bet dizeliu nebuvi 1,5 1,2 o teip silkines tokios ir vienu geru kliovu turejau nukando Žliumbiakadziau ant rapalu varliniu spalvu va Šypsena

Kas tas ciudo viescius popierius ??? arba as ju nemates, arba cia kokis dedes is jav isradimas naujas? Siaip man visokios navinos nepriimtinos dusiai, net vobleris man dar pripratimo objektas… Imeskit makulaturos fotke, net idomu pasidare Apakęs

Du siemet nusipirkau Kietas, galesiu parodyt Taip, ir kaip jais gaudyt turiu Rapalinej kasetej. Kietas

cabelas.com/cabelas/en/templates/pod/standard-pod-wrapped.j html?id=0031085&navAction=push&navCount=1&indexId=cat20344 &parentId=cat20344&parentType=index&rid=&cmCat=MainCat cat20166cabelas.com/cabelas/en/templates/product/standard-item.jhtm l?id=0012005114521a&navAction=jump&navCount=1&indexId=cat2 0344&podId=0012005&catalogCode=IF&parentId=cat20344&pa rentType=index&rid=&cmCat=MainCatcat20166&hasJS=true P.S.: pats tu makulatūra. Liežuvis

Nu va vakar maciau ir visai su popierium nieko bendro neturi Apakęs

medis= vobleriai, medis= popierius

as dar nei karto negaudziau poperiais, nors noras yra, ir butinai reiks isbandyt Nekaltas, o del pavadziu, pabandyk toki varianta. Pernai nusipirkau spec vala, stora nzn kokiu ten jis savybiu, bet specialiai daryt pavadelius, lygtai muselininkam skirta, pirkau Romadoj, pabandyk pasidomet

klynui>>>>pavadeli gali det arba ne labiau cia isitikinimas zaidzia ant jerk dedu visada pavadi,poperiui nebent storo valiuko (0,35mm-0.40mm) arba pats pasidarau is ruosiniu kuriu buna pirkt ritineliais specialiai pavadziam gamint imu plonu kur 3 arba 5kg laiko ir narmaliai,nesibaido zuviai.

o tai kas nors pasakys kaip tuos poperius traukti, kaip su juo dirbti ??

Noreciau, kad zvejai, kurie zvejoja su poperiais, pasidalintu savo patirtimi, parekomenduotu man, pradedanciam poperininkui, labiausiai savo megstamus poperiu modelius. Dekoju Jums is anksto.

Korsako klausk,daugiau tokiu pridurku nelabai yra,as geriau lisna zinoma vobleri nuspirksiu.

Gerasdvirati, nei karto nebandei gaudyt poperiu? Tai pabandyk ir daugiau su kitais vobleriais nenoresi zvejot.

turiu du poperius, storm ir rapala, nu nelabai man jie Ne

Vat man labai idomu Šypsena, kokius irankius naudoji pats, na zodziu ka gali pats idomaus papasakot Nekaltas

zyvcas rašė: Vat man labai idomu, kokius irankius naudoji pats, na zodziu ka gali pats idomaus papasakot As poperiauju dar tik viena sezona. Ir tai, pirmenybe teikiau įprastiems vobleriams. O su poperiais dar patirties beveik neturiu. Turiu 4 poperius: 1 “Berkley”, 1 “Storm”-lydekiuka ir 2 “Rapala”. Na o laiminkiai su jais menki Ne. Šį sezoną rimčiau užsiimsiu poperiais. Tai va, dabar noriu kuo daugiau surinkti informacijos. Sakau gal čia atsiras, kurie jau ilgiau už mane poperiauja ir pasidalins savo patirtimi.