Paulo Coelho ir "Vienuolika minučių"

kazhkaip ish knyga man nepaliko ispudzhio. lengvos populiarios filosofijos ir ne itin stipraus siuzheto.

Neseniai isigijau sia knyga, tik dar neradau laiko pradeti skaityti.

nuotaika visai dienai pasikeliau Gerai Juokiasi

Panasus likimas ir mumi nutiko Nekaltas Tik paskui dar tutejau bedos patiketi, kad jojo “alchemikas” vertas demesio. Tai buvo veltui ismestas laikas. Mano nuomone, nieko verti skaitalai.

As manau, kad knyga tikrai gera. Nors Coelho ir raso nubanalintom frazem, bet jos yra teisingos, grazios ir savaip tyros… Gaila tik kad musu visuomene per daug “pazengusi” tuo pasidziaugti NekaltasMan “Vienuolika minuciu” - tai pasakos stiliumi graziai papasakota iprastine pilka gyvenimo situacija. Ir man taip patinka Taip

nu jau! nestatyk i viena eile baricco. su bachu nieko bendro.

Silpnoka knyga NekaltasTaip sakant rekomenduojama prakutusiam paugliui, ir statistiniai namu seimininkei NekaltasMatosi kad coelo po prirmos, sio to vertos knygos (Alchemikas), radejo “daryti” produkta. Aisku skaitosi labai lenngvai ŠypsenaNieko naujo sitoj knygoj neradau Nekaltas, zaidzia jis nnesvariom kortom, ir tai jam sekasi…Manau bent kiek mastantios zmogus situos dalykus yra pats pervires per savo galva NekaltasJam iki Egziuperi kaip keturiom iki kinijos Cha chaReziume, knyga gal tik truputi auksciau uz “uzsieniu rasytoju meiles romanai”

o ko vertas ir kuom vertingas Alchemikas? Nekaltas

alchemikas yr “shybko” filuosopine y apie gyvenimo prasme knyga Taip Cha cha

olo, “11 minuciu paskaityk” Taip Prasmingesnes gyvenimo prasmes ir gyvenime nerasi Nekaltas

Mano kukli nuomone isdestyta zinutej nr 51 Nekaltas

tai ka man po alchemiko jau tu coelhisku gyvenimo prasmiu gyvenimisku taip per akis, ka net koktu Veee

jaaaazau… olo, tu ismoksti tarp eiluciu skaityt kada gyvenime ar nea? Piktas Pavargęs

skaitau kur raidytes, o ne tarp anuju Liežuvis Cha cha

visai neisradingas Nekaltas

su fantazija beda Žliumbia

o man nepatiko sita knyga. tikrai perskaiciusi kitas jo knygas (penktaji kalna, demona ir panele prym, veronika ryztasi mirti, ten as sedejau…) tikejausi kazko daugiau. ir nieko. idomesnes mintys apie per skausma patiriama malonuma. Nekaltas

ir nesuprantu, kodel visi giria “alcemika”. nes kazkodel man tai maziausia ispudi palikusi jo knyga…

o man geriausia, gal dl to kad tai vienintele knyga kur jis nenupopsejas iki Veee

Savo mylimaj panelei padovanojau nesenei, kazkada buvo uzsiminus, kad noretu perskaityt… Nekaltas Girtas