Paulo Coelho ir "Vienuolika minučių"

Geresne uz “Alchemika”, bet irgi ne kas BlogaiBanalu…

Niekada Coelho nebus per daug Cha cha na ka as galiu pasakyt, sita knyga mane siek tiek nustebino, nes Marijos istorija gerokai skyresi nuo ankstesniu Coelho knygu Nekaltas bet vis tiek sis rasytojas turi savito zavesio ir nors netradicine, bet jauciasi kad ta knyga butent jo parasyta. kaip visada yra vietu ties kuriom sustoji, apmastai, nustembi atrades kazka naujo… Nekaltas is esmes tai man patiko Mirkt Gerai nors galas tai be efekto sakyciau Nekaltas

Šypsena is alchemiko nelabai ka pamenu,man ta knyga kaip hipnoze buvo.nieko ypatingo,o jau man ja isgyre! 11min kaip ir nieko.pasirodo nieko blogo but prostitute. namanau,kad dar jo knygu skaitysiu.

is tiesu visai nieko knygiukste Šypsena taciau nusivyliau pabaiga, kuri panasi i pasaka ar pigu romana Liūdnas tikejausi kazko efektingesnio.

na,nera jau jis toks prastas rasytojas.Juk ir tapetu kai eini pirktis,tai renkiesi kokie tau patinka.Su knygomis tas pats.Be to su amziumi buna ir skonis keiciasi.Tad man nera cia jokio dyvo.

Pirkti neapsimoka… Draugė paskolino, tai ir perskaičiau. Įdomus Coelho rašymo stilius, kai kurios vietos įsiminė, bet apskritai - Nekaltas

ne nu tas coelho kultūros klube jau užkniso juodai.

Nelabai man patiko… kazkaip nepritraukia… Kitos jo knygos zymiai labiau patiko…

skaiciau visas jo knygas isskyrus ,mazame mieste"… galiu pasakyt nesigailiu kad skaitau jo knygas…

nu neatsivalgom Nekaltas Šypsena nes geras rashytojas… skaiciau visas jo knygas Liežuvis Taip

sutinku 100proc. vaikuciai, geriau skaitykit “mazaji princa”, iki kurio visada reikia priaugti Šypsena

Nesuprantu uzh ka jam tiek kritikos… Manau vyrukas gerai varo MirktJei zhmonems patinka ir skaito net tie, kurie baidosi knygu kaip velnio, reishkia moka sudominti ir puikiai rasho…

heh… neblogos jo knygos. Ganetinai nemazai teko skaityti. Siaip relaksacijai tai pats geriausias rasytojas (bent jau mano nuomone). Taciau jei jieskai kazko lengvo - tipo Rozamundes Pilcer meiles istorijos, tai jo knygos irgi nelabai tinka. Na, bet cia mano subjektyvi nuomone.

Na is tikruju, nieko tokio ipatingo sitoj istorijoj gal ir nera, bet knyga man patiko Taip

jis mano dievas,bet iki jo knygu reikia “pribrest”. Juokiasi

visai neblogas raso knygas Geraiman patinka Taip

man patinka, kad jo knygos tikrai skiriasi viena nuo kitos Gerai o 11 minuciu - sukrete, bet patiko. labai Gėlė kazkiek padejo suprasti, kad jei myli zmogu, tai nereikia jo savintis… Drovus nes tik prarades suprasi, kad istikruju jis niekad ir nebuvo tavo.

Man jo patiko tik “Alchemikas”…o jei kalbant apie “Vienuolika minuciu”-bandymas prirasyti kuo daugiau gyvenimo tiesu,kurias visi jau seniai seniai zino Nekaltas

Rodesi daug zadantis kurinys. Kiek iskrentantis is tradicinio P.Coelho kurybos konteksto. Visi purvini dalykai jo deka pateikiami itin estetiskai. Taciau pabaiga be galo nuvyle - banalus “laimingos pabaigos” scenarijus. Todel 7/10