Patyrusi geriete

Patyrusi geriete

Bangiciai kaip jus tampat ne paprastais dalyviais, o geriausiais bangieciais ar blogiausiais senbuviais???Man jau atsibodo but dalyve Žliumbia

kas nors pakelia i garbes pakyla tada pasidarom gerieciais o jei i gedos stulpa kas pakelia tai tada blogieciais

jei nori tapt geriete blogiete ar dar kuonors tej nuajk i sawo profaila ir pasirink ten strelyte zhemyn ar aukshtyn wiska parashyk nu krc nemoku paaishkint kai boosi senbuwe ultra ar bangine atrodo boosi uzhkelta arba nuleista(mano manymu)o jei aciras kox malonus zhmogelis kuriam tu patixi ir jis tawe gales uzhkeltApkabinimasshtaj ir wisxNekaltas

Oi tai manes nieks, niekad niekur nepakabins ir ir nepakels i garbes pakyla Ne

O as taj wat atkakli kenkeja…Nekaltas

Žvaigždė

paskaityk D.U.K.

tada pati save uzsikelk kur nors

nu ir kas kad neuzkels, ka scia pasauline katastrofa?/tragedija?? negi vien del statuso cia atejai, i banga??forumuok ir viskas , nekreipk demesio i ta sawo statusa ar zinuciu skaiciu ir pamatysi kaip jis uzaugs…aisq nefloodinimo metodu…Nekaltas

patarinetojas gi atsirado Ignoruojugeriau patartum ka nors gero Piktas

va as patyrusi geriete!pati saves nekelk!man bent jau tai nepatinka…jei busi tinkama kur nores ten pakels!TaipMirkt

Ne i banga ne del to atejau, bet tiesiog idomu pasidare, kaip tampat gerieciais ir blogieciais

MirktMirkt

gerai skambaJuokiasi

eik tik iš čiaIgnoruojuIgnoruoju

Pritariu tam zmoguciui kuris pasake ar vien del statusio cia bangoj esi???

Nesijaudin, ateis laikas ir patiksi Taip arba nepatiksi Ne

tejsingaj sakajTaipGirtas

paskaityk D.U.K. - debilu uzduodami klausimai GirtasGirtasGirtasGirtas

tai dziaukis,tu jau atkakli dalyve,o as vis dar dalyvis Nustebęs

ikelkit mane kas nors… prashau… noriu but blogiete… arba geriete Mirkt

o ka…?
Nekaltas Nekaltas Nekaltas Nekaltas
Žvaigždė