Pats slykciausias matytas filmas?

Pats slykciausias matytas filmas?

nesakiau visi Šypsena sakiau beveik visi Cha cha man tai ledinmetis dar patiko Liežuvis ypac voveriukas tas toks labai krutasNekaltas bet laaabai jo gaila Nekaltas

Nu ne visi, kam tu cia taip? Ne Bet Monsters INC tai padare man ispudi… Ta mergyte ir tas didelis vaiduoklis taip fainai atrodo greta, kad pzdc… Apakęs 2 kartus ziurejau net Cha cha

Pats šlykščiausias "Nekrofilas" - juodai baltas vokiečių filmas, beveik be žodžių, šlykštūs pasibarškinimai su visiškai supuvusiais lavonais… Feee VeeeVeeeVeee Dabar jau uždraustas. "Kaligula" prieš jį - tiesiog pasaka apie romantišką meilę Nekaltas

nors seip tai meksikieciu muilas jaw irgi vemt verciaCha cha

biski idomus bet zewrei sleekshtuz KALIGULA

niu viskas… daba jau p.f. nebeziuresiu Cha cha

2 Olyte:

niu ok ok… Šypsena tada as patikinsiu… Šypsena NEBAISU… Ne tkriausiai… Nekaltas

niu man ir patinko Cha cha apskritai daugmaz visi tokio tipo patinka Cha cha

ne niu tu nori kad ifarkta gauciau?Šypsena tau ka as labai panasi i siaubiaku megeja, tuo labiau, kad galeciau itikint save, kad ten kur baisu nebaisu?NeNeNe

2 Olyte:

Šypsena ta scenele Chost Shipe kur visus perpjauna… Šypsena

Tai FD2 yra ne 1 lynas o 2… Šypsena taigis double effect… Šypsena

siaip FD2 linksmas filmukas… bent jau man… visai nebaisus… Šypsena svarbiausia save itikinti jog nebaisus… ir neslykstus Šypsena pabandyk… Šypsena

mhm… jei pirmo maciau gal tik 15 min… sito 0? Šypsena

2 Olyte:

jei chost shipas buvo slykstokas tai paziurek Final Destination 2 Šypsena
double effect garantuotas… Šypsena

Titanikas Kanda

Sita animacine komedija man tai bent nerealiai patiko Kietas

o Monsters INC. niekam neslykstus? Nekaltas Šypsena (joke)

Nezinau, kazkaip Hanibalas pasirode juokingas, pats slyksciausias turbut bridzitos dzouns dienorastis, kazkokia nesamone

kuom jis skystus?Šypsena

mulen ruzas…

Jackass permainingas: tai zvengi, tai slykstiesi… Nežinau