Patriotizmas. Ar daug tarp mūsų tikrų patriotų?

O man dalampachki.nes miego nuoriu.ate. Liežuvis

Chia is serijos, irodyk, kad tevyne myli, nushauk viena rusa? Juokiasi j/k Kaip tu isivaizduoji patriotizmo irodymus? Na va, jei as pasakychiau, kad labai tevyne myliu, nes Sausio 13-aja mano seneli pervaziavo tankas? Ar chia yrodymas? Nekaltas Itariu, sakytum, kad ne. O man gal nuo tos nakties kaip tik tokia meile tevynei uzsiliepsnojo Myliu Nekaltas Cha chaAi, kvaila diskusija. Nepamenu, ar rashiau, tikriausiai ne. NekaltasAs manau, kad esu patriote. Kad nenuvilti kitu temos dalyviu Mirkt, parashysiu ir kodel - tikriausiai todel, kad Nepriklausomybe atejo i mano dar jauna galva ir neleido ten isishaknyti neteisingoms sovietinems vertybems.

Jei taip pasakytum ne tu būtum patriotė, o tavo senelis LaimingasŠiaip, kad diskusija kvaila pritariu. Na tiesiog, užkliuvo man tas pasakymas, kurį pakomentavau pirmiau ir tiek. Atrodė kvailas. Kad tu patriotė - šaunu Mirkt Ir juk nebuvo sunku parašyti kažką daugiau, o ne tik “Aš patriotė, nes taip noriu” Laimingas Ar ne?

zhinok, buvo sunkiau parashyti, nei nerashyti Cha chaKaip ir sakaiu, tai gana asmenishka DrovusTai galetumei temos pavadinima pakoreguoti ir bus maziau nesusipratimu Mirkt

Jei asmeniška - nerašyk išvis temoj Laimingas Nieks neverčia. O pavadinimas toks koks yra, pirmoj žinutėj papilta pilna klausimų. Į juos atsakinėjant tikrai parašyt galima daugiau nei toje žinutėje prie kurios prikibau.

As ir nesakau, kad verchia, bet kabinejasi, jei mano, kad atsakymas ‘nepilnas’… Mirkto klausimo ‘kodel’ ten(temos pirmoj zhinutej) ir nera… Nekaltas Mirkt

pataisiau pirmą žinutę, kad ramiau miegot būtų Mirkt

Pas mane dar tik pavakare. DrovusTai labanakt, ramiai miegok Mirkt

Daivutia:

AS: 1.Patrijotas-tai as…bet tixliau ne as,as patrijote… 2.turi buti tox kaip as… 3.Lietuvoje?mmm?Reix paskaiciuoti… 4.taip laikau…nes esu patrijote is prigimties… 5.nezinau…

Sakai patriotas turi būti toks kaip tu? Tada apibūdink save Mirkt

as del tevynes bei jos laisves padaryciau viska Taip Nekaltas

Daivutia rašė:

Turi buti drasus-kaip as… Turi buti blaivas-kaip as… Turi buti drausmingas-kaip as… Turi buti istvermingas-kaip as… Turi buti apsukrus-kaip as… Turi buti pasiruoses viskam-kaip as… Turi buti kantrus-kaip as… Turi buti apsidraudes-kaip as… Turi buti simpatiskas-kaip as… Turi buti savanoris-kaip as… Turi buti dar visox-kaip as… Nu vz turi buti kaip as… Mirkt

Cha chatai jei žmogus nėra simpatiškas, apsidraudęs arba daleiskim ištvermingas, tai jis negali vadintis patriotu? Juokiasi

Nu, ka as zn… NekaltasKazkoks “shto za ja” sindromas… Nekaltas

Aš jo patriotizmu tikrai nelaikau Ne

As tai laikau pasikelimu Kietas o i tokius komentarus stengiuosi labai nesigilint.

Daivutia rašė:

Deja… Kietas

Tai, brangioji, priestarauji sau, tam tikra prasme Kietas

Na, pati sakei kad taip yra. O dabar neigi… Laimingas

Nesiveliant į per dideles diskusijas, tiesiog drąsiai galiu sakyti: taip, esu patriotas. Ir šiam teiginiui turiu pakankamai tvirtų argumentų, kuriuos manau viešinti svarbos nėra.