Patriotizmas. Ar daug tarp mūsų tikrų patriotų?

as esu pati didziausia patriote…man taip gera lietuvoje… Laimingas

tai kad net Tevynes pavadinima is mazosios raides rasai Nekaltas

juk ne tame patriotizmas pasireiškia Laimingasnors… vien dėl to kad gera Lietuvoj save patriotu vadint irgi netikslinga Mirkt

ai dzin, pradziai tegu bent rasyt taisyklingai ismoksta Cha cha

na, save patriotais laikantiems žmonėms lietuvių kalbos taisyklinga rašysena nepakenktų Laimingas

Daivutia… Drovus Ei, Daivutia… Pati rashei, kad tie, kurie i uzsienius ishvaziuoja - ne patriotai, dabar - tie, kuriems Lietuvoj gerai - irgi ne patriotai…Saves patriote nelaikai… Tai is kur tu zhinai, kas tas patriotas ir su kuo valgomas? Cha cha

bent jau vardinius daiktavardzius Mirkt

Tai gerai jeigu aš klyksiu kad man gera Lietuvoj ir viskas, daugiau nieko, tai aš jau būsiu patriotė? Kažkur jau rašiau, ne žodžiais, o darbais Tėvynę mylim… Keista, kai ateina žmogus ir sako “Aš patriotė, man gera Lietuvoj”. Tikras patriotas turėtų daugiau ką papasakoti, dėl ko jis toks yra. Beje, aš čia diskutuoju, ir 100% negaliu pasakyti ar tas patriotas, ar tas ne. Kiekvienas jo sąvoką supranta vis kitaip, tik žinau, kad jis nevalgomas. Labas

patriotai sedi namuose Girtas

Žiūri teliką, skambina į Lietuvos Radijo pirmąją programą ir rėkia kad prie sovietų buvo geriau… Pavargęs Čia patriotai?

Kaip tik apie tai - shtai chia… Mirktdelfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=6294452 Gerai

Atsakysiu tik į vieną klausimą. Patriote neesu, ir nebūsiu Veee.

man ir prie sovietu buvo geriau… ech kai prisimeni: nerupestinga jaunyste… stovyklos pionierishki lauzai ekskursijos. jo… geri laikai budavo Šypsena

Tokiu atveju belieka parekomenduoti tik viena dalyka - atsisakyti Lietuvos pilietybes ir daugiau nebuti nemegstamos valstybes nariu Nekaltas

Jei zhiureti ish tokio POV, tai buvo ir nemazhai vokiechiu, kuriems prie Hitlerio buvo geriau - turejo savo verslus, dare savo pinigus, kai kas turejo valdzhia ar panashiai… NekaltasToks personalizuotas pozhiuris, mano galva, yra kardinaliai neteisingas.

tu nesuprask manes neteisingai, as nenoriu kabinetis, bet susidaro ispudis, kad tu pati nezhinai, kas yra tas tikras patriotas(ir as su tuo sutinku - kiekvienam skirtingai, nes tai gana asmenishka pozicija - jaustis/nesijausti patriotu), bet jau kelinta karta skaitau tavo komentaruose nuomone, kad patriotas turetu dayti taip, sakyti tai/nesakyti to, gyventi ten, o ne kitur… Gal sutarkim taip - patriotizmas, kuris daznai dar pavadinamas meile tevynei, kaip ir visi kiti jausmai, kiekvieno zhmogaus jauchiamas, ishgyvenamas skirtingai, ishreishkiamas skirtingai, o be to, dar gali ir smarkiai kisti gyvenimo eigoje… NekaltasTodel i shita tema galima tik atsakyti - jauchiuosi arba nesijauchiu patriotu…Tiek. Ir jau jokiu butu niekas kitas negali bei neturi teises spresti, tiesa tai, ar ne, o tuo labiau aishkinti, kad tu nesi patriotas nes…[pvz, negyveni Lietuvoje] Daivutia, patriotu valgyti(kaip ir klykauti Mirkt) as tau nesiulau, ten tik toks ishsireishkimas buvo, zhinau, kad supratai. Laimingas

Nu nzn, jau jei žinai kad esi patriotas tai galima ir pasakyt ką jauti, kodėl manai koks esantis. O čia 13-metis atėjes pradės klykauti “Ir aš patriotas, nepamirškit ir manęs! Man mama taip sakė!” Pavargęs Nesakau kad jis toks nėra, bet juk įdomu paskaityt kitų nuomonę, jausmus kuriuos jis jaučia Laimingas

Niu va. paskutiniu metu man daznai taip buna… labai sunkiai mintis reishkiu ir po to niekas nesupranta Šypsenaviskas ka ash norejau pasakyti… kad zmones linke romantizuoti jaunyste/vaikyste. ir laikui begant… praeitis, ima atrodyti graziau nei byvo ish tikro. ypac kai ten yra like maloniu prisiminimu, nebutinai susijusiu su santvarka ar ekonomika. kashkokie nepasisekimai dabartyje… tai tik dar labiau ishpucia. nereikia kabinetis prie pensininku ir shiaip pagyvenusiu zmoniu, kurie didziaja savo gyvenimo dali praleido budami CCCP pilieciais o pateke i nepriklausoma Lietuva sugeba tik vegetuoti.

Na gerai … susitarkim Taip Arba aš esu patriotas, arba ne. Tik man buvo keista ir tiek. Jei aš būčiau tikra patriotė, atėjus į tokią temą, visų pirma pasakyčiau dėl ko aš tokia esu, pasakyčiau galų gale kad myliu tėvynę, kad niekur nenoriu iš čia išvažiuoti ir t.t. ir pan. Čia tik pavyzdžiai. Tiesiog išvardinčiau kodėl aš laikau save patriotu. Man būtų garbė tai daryti. MirktAr tas patriotas ar ne, aš juk nenusprendžiau, aš pasakiau savo nuomonę, kurią tas žmogus puikiai galėtų paneigti. Jei norėtų Laimingas Ir aš sutikčiau, jei tik pateiktų įrodančių argumentų.

Meile tevynei, kaip ir betkokia kita meile - gana asmenishkas dalykas, nemanai? O tokios nepagarbos kito nuomonei gal nereiketu demonstruoti Blogai - niekas chia neklykauja. Paskaityk temos pavadinima - jis kaip statistine apklausa skamba. Klausimo ‘kodel?’ ten nera. Atejau, parashiau ‘taip, as patriote’, gavau perla Mirkt, temos autore gavo atsakyma i klausima, visi patenkinti Cha chaIr is kur gi man zhinoti, kad temos eigoje kazkam kilo noras paskaityti dar ir kodel as taip jauchiuosi… Nekaltas Pavargęs NežinauO su shituo sakiniu

parodei didele nepagarba kito numonei. Tiesiog Blogai Blogai