Patiunino


Patiunino

Patiunino man ja truputi per savaitgali Cha chaRafi nepyk jei supykino Juokiasi

duok biski nuo ketvirtadienio iki antradienio, nesuprasi ka spidometras rodo

prisipusk ratus Mirkt Cha cha

pagalves gale kiauros…

Traskas cia ne orine Špyga

spyruokles nuluzusios Blogai

isrankiot maisto liekanas is saliono ir pliusan nx Gerai

kur tas tavo blizgutis ratuose tai niekur nematau

cia sitai ubagei salerkos magistrale prakirtai? Cha cha

Sita ubage visa blizganti garaze stovi Cha chaBlizgutis matosi gyvai… ir atrodo akujeinai… Taipzafira uosvio sugedo… bet jau pataise martonas 4x4 Gerai

plastikinis kuro vamzdukas… nors tiek zopelis dasiprotejo, kad neputu Cha chabet zafira ne dzipas ir po miskus nein palaikstyti… tai ir prakirto Šypsena

bet zek neuzklimpo miskuose su zafira, be jokiu gvadro, kaip cia yra? Juk realiai vos nulipus nuo asfalto turejo sustot ir kviestis gvadro i pagelba, kad istemptu atgal ant asfalto Juokiasi

tu durnas ar vel ■■■■■■■ galvoj supuliavo? Nekaltasar cia tau kazkokia pelke ar bekeles trasa?goo.gl/99Zexv Juokiasi

be gvadro ten nelisciau Ne jei neuzklimpciau ir nuo kelio posukyje nenulekciau, tai pastoviai mirksinti ESP lempute tikrai infarkta ivarytu Taip

ai stuors, skelk ką nors gudraus, kaip 8 sekundžių nevaldomas ir nerangus univermagas, kuriam nieko nesigirdi dėl geros garso izoliacijos, atstoja 5-6 sekundžių gerai valdomą, lengvutį WRXą? Čia mmi su hdd tiek teigiamų emocijų duoda? Juokiasi

nu prikin… sunki silke ir tai greiciau uz srauta juda… nieks pasvyt negali Be be bebet tu cia rimtai bandai man ikast su wrx’u ar ka cia nori suzinoti? kad dar viena masina man pirkt… kai ir taip silke 70% laiko prastovi Cha cha

pirk, paliubomu pirk Taipjei nepirksi busi ab geda Blogai Blogai

Cha cha Gerai Cha cha

masės ir ūgio pranašumas Cha chafacebook.com/photo.php?v=247649308752025&set=vb.2 463716122 13128&type=2&theaterir vėl Cha chafacebook.com/photo.php?v=247514305432192&set=vb.2 463716122 13128&type=2&theater