..PATARKITE: Kuriame Vilniaus TA centre mažiausiai kabinėjasi..

…PATARKITE: Kuriame Vilniaus TA centre mažiausiai kabinėjasi…

…susiruošiau pirmą kartą Vilniuje TA auto pravaryti - adresų yra daug, bet auto jau 10 metų ir, žinoma, yra prie ko prisikabinti. Bet norėtųsi kad "kabintųsi" tik prie reikšmingų dalykų, o ne tokių kaip ant bamperio dažai aptrupėję - estetinis vaizdas ne koks…

Autobusu parkas, Verkiai Gerai

hashe

wow Cha cha

kaip zinodamas ten uzsirasiau Cha cha

Dar prie elektrinės, Lazdynuose, kur prie keliukų…
Ten Blazemth’as savo Maskvičių su užklijuotais sparnais su izolke pravarė TA Cha cha

Manau , kad priklauso ne nuo TAC o nuo kontrolieriaus… Nors kai kuriose stotyse gal būna susiformavęs kitoks kolektyvas…

Tai tu dar be TA vazineji?ApakęsApakęsApakęs
Cha cha

…užsirašiau ir aš į Verkius - ketvirtadieniui…
Paklausysiu hashe paratimo - kaip sekėsi parašysiu.

xa xa xa Cha cha kas cia del kolektyvo??

TA kontrolieriai yra tie patys, o darbas keiciasi- t.y. iesh vienos stoties i kita perkelia savaitemmis!

…kadangi praeitą savaitę Autobusų parko TA kažkuris stendas sugedęs buvo, nuvažiavau į Viršuliškes - ten visiškas bardakas: vienas kontrolierius tikrina, radau jį besėdintį kliento automobilį ir “tikrinantį” garso aparatūrą. Paklausiau ar iki darbo pabaigos spės mano pažiūrėti - buvo prieš mane 2 mašinos ir iki darbo pabaigos 70 min., o tas “nežinau ar spėsiu”… Žinoma, ten nelaukiau ir sulaukęs šios savaitės nuvažiavau į Verkius - tikrai patiko: rimti vyrai, “neišsidirbinėja”, patikrino kas reikai ir viskas. O kai išsitraukė taloną ir pasakė numerius pasivalyti, akyse pašviesėjo Šypsena Tik nuoširdžiai patarė vamzdį prie duslintuvo pasivirinti.

Prisimenu kai vairiau tevui Ascona.Kadangi masina is isores buvo gerokai parudijus,visgi auto 1985m, priekiniai amortizatoriai plaukiojo jau ir dar siokiu tokiu smulkmeneliu buvo tai man kainavo 50lt.Gal neskelbsiu vietos saugumo sumetimais,Vilniuje jei kas.ir kas idomiausia vaziavau del prikolo,be jokiu pazistamu-tiesiog pabandyt ar pavyks taip sumoket ir praeiti ja.nu ir ka susitariau pakankamai greitai ir aiskiai(iskart pinigus buvau padejes prie rucniko ir kai atsisedo tikrintojas pasakiau kad geriau paziuretu prie rankinio,taciau jis patikrines stabdzius nepaeme nieko.pagalvojau,kad jau viskas ir negausiu lapelio,bet poto nuejom i kabineta,parodziau ka turiu-automatiskai atsidare stalcius prarijes mano imoka ir issirase lapelisŠypsena
PS.Ta pacia diena po keliu valandu man i ta pacia Asconos sikna ivaziavo bulka ant sankryzos,o nuo smugio kliudziau priekyje stovejusi taksisto MB.O bulkos vairuotojas nespejo sustot,nes mobiliaku Paskambink kalbejo,va taip va. Gerai kad technine praejes buvau,nes kaip tik jau buvo nustojus galioti,bo kitaip dar ir bauda butu…