Patarkit...

Patarkit…

Draugas pagavo savo mergina su kitu kaip jam butu teisingiau pasielgti??

Wajej kaip smagu!Juokiasi

nx abu pasiust ir vsio! Taip
ner ko eldtis, su krisom krisiskai!

butu tau smagu in real, kai is telefo neislendi! Liežuvis

Dar vienas serialas Cha cha

Nieko nedaryt ishklausyti jos ir spresti paciam. Kaip shirdis su protu lieps taip ir padarys. Bahurui neverta duoti i snuki, manau gal net nezhinojo, kad jinai turi kita. Jai duot tai mergai i kupra Cha chaCha chaCha cha
O sheip nieko nepadarysi, jai mergos nevertini siusk nx, jai vertini ishklausysi susitarsi atleisi ir viska pamirshi… nes jai nores dar, tai JOS KAIP AMARAS JU NESUSTABDYSI Cha chaCha chaCha cha

Gal serialas gal ne, bet va bahuras jau 3dienas nervuojas nezino ka daryt jis taip iklimpes i ja kad man baisu i ji ziuret. As jam sakiau kad grust tokia kalyte velniop o tas vos neapsizliumbe…

Seni.
As jam sakiau kad pasneketu, taine usispire kaip ozys ir grauzia sau nagus ciu kad beviltiska su juo man kalbet,merga bando pakalbet o tas ignaruoja

Suvesk abu kaip ozhius i tvarta ir ushdaryk, kai atsibadys tada kalbes, o gal ir zhodzhiu nereiks, kaip zhverys - SEXSAS JUK VALDO PASAULI, ar tai suka, a huy ple tas pats bbs tik kitoje rankoje Cha chaCha chaCha cha

Man buvo tokia situacija,ka as dariau nesakysiu,bet ligi siol dar to nesigailiu…Šypsena

Nu ka ka…
Pirmiausiai tai tam kitam ismalt snuky.
Tada merga rakam pastatyt ir taip atidrosht, kad visa gyvenima atmintu. Nu, o po to ispirti i subine ir tegu eina i visas 4 puses.

Tegul tavo draugas, kas jis bebutu, pasako ka jis noretu daryti? Pagavo su kitu? O toliau kas? Nori bendrauti su ta mergina? Manau neverta. tikrai ne… bet jei jam atrodo kitaip tai juk ne vestuves… Pabendraus iki to momento kai kitakart pagaus su kitu ir tada vel gales galvoti ka daryti… Jei pagavo karta… pagaus ir antra, jei bendraus toliau… Jei jam smagu gaudyti, tada tegu ‘‘myli’’ ir mylisi su ja toliau…

As jam irgi sakiau jai durnas gaudik

Patarchiau palikt mergina, jei nuklydo i shali viena karta, nuklys ir kita…

jo palikti

duot per galvaTaipTaipTaip

O tai kur tas bachūriukas pagavo paną su kitu? Kine, lovoje, gatvėje, dar kur norsNekaltas Gal jinai čia niekuo dėtaCha cha

su keptuve !!! Juokiasi

aha wisos jus nekaltos Juokiasi