Patarkit truputi su PC upgreidu

Patarkit truputi su PC upgreidu

Tai va noriu pakeisti savo PC motherboard’a ir proca… Kolkas pas mane motina Conaig, intel celeron 1.1 ghz, 128+256mb SDRam ir HP 7840 micro ATX. Prie DDR nenuriu pereiti, noriu palikti savo SDram. Tai va Proca Radau AMD Athlon XP 2000+ Retail 3 year warranty $69… Tai dabar nezinau ka man su motherboardu daryti… Vienoje pardouveje man siule BIOSTAR Motherboard SDRam ir DDR uz $60 ir $40 uz instaliavima… Kitoje parduotuveje man paiule tiesiog pakeisti ATX ir pastatyti normalu Motherboard’a… Tai kainuotu $45… Tai man vertetu pakeisti ATX ar tiesiog keisti motinaant savo HP micro ATX?

manyciau didesnis korpusas geriau…

o pats neorėtum prie kompo pasiknisti? sutaupytum 40 USD Cha cha nu ne esmė… šiaip tikrai mATX atgyvenęs dalykas, pasikeisk į ATX- ir vietos daugiau, ir geresnės upgrade galimybės, ir gerenis aušinimas:]
o dėl to, kad nesikeiti SDR->DDR… tavo valia, bet aš taip nedaryčiauCha cha o motiną su SDR+DDR pirkti irgi nerekomenduoju…

Ne nuo kada motinine plokste reik instalint???Cha cha O jei cia windows’u suinstalinimas $40 as galiu uz 40Lt Cha cha