Patarkit nissanu zinovai variklis SR20

Patarkit nissanu zinovai variklis SR20

man prasisuko indeklas auto nissan sunny 91m 2.0 doch tipas motoro sr20 ir norejau suzinoti ar nissan primeros 92m 2.0doch tipas sr 20 variklio apacia netiktu. siaip katalogas rodo tas pacias galvos tarpines ir stumokliu diametra ir eiga stumokliu. pacios galvos motoru skiriasi vizualiai aisku kad neuzsides isiurbimo kolektorius ant primeros motoro, be to skiriasi kilovatai primera 86kw sunny 104kw.ar iseitu panaudotprimeros apacia ir uzdet sunio galvute ar siu motoru apacios vienodos?

nu ce tau nelabai kas atsakys, ce teoretikai-tiuningistai sedi Cha cha Cha cha Cha chavaryk i nissan200sx.net Mirkt

Nekreip dėmesio į graužikus ŠypsenaApačia tiks, Taip…tiks ir visas variklis,tik reikės perkomplektuoti, nes SR20 variklis turėjo kelias modifikacijas kurios skyrėsi suspaudimo laipsniu ir komplektavimu,todėl ir galingumas skirtingas: nuo 85 iki 110Kw,beje- Primeroj Šypsena

ojee…sorry… Cha cha Cha chavisai pamirsau kad ce porsas kaip inkstas taukuos isisukes tarp vaikoo sedi … Cha cha Cha chajo sitas dede daug zino Cha cha Cha chavaro reklamine agitacija nekalta ir klientura gaudo konkreciai… Juokiasinu profas.lenkiu savo durna galva Cha cha

Tavo galva tikrai durna Taip jeigu galvoji, kad aš čia ieškau klientų. Šypsena…ko negalima pasakyti apie tave…meistre Eduardai Cha cha

ok, svieti zmones visuomeniniais pagrindais Cha cha tinka ir taip,kam tau klinetai,tu gi kietas Cha chair beje, as ne meistras eduardas,kazin kam ce knisi info apie mane? parupo? Juokiasi Juokiasinesijaudink, as gi durnas Cha cha

Matau kad durnas Taip nes jau ir vardo savo neatsimeni,to kuriuo dar prieš pusmetį reklamavaisi…: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/171128.24 1.28-=(1544508200](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showPosts/171128.241.28-=(1544508200) 2784 žinutė

Bet pvz primeros ir sunnio warikliai 2,0d skirias,ba pvz pusbrolis primera tokia turejo(ana saw uzkale wariklis Žliumbia ),taj tepalo filtras pagal wisus katalogus ant to wariklio netinka…Bandyti 3firmu filtrai,o ant sunny tinka… Nekaltas

Man lygiai ta pati problema buvo ir kiek aiskinausi apacia tinka bet ar ne geriau visa varikli ikist kita? nes kaina labai panasiai gaunasi ir gyva apacia rast labai sunku. Beje Primeroj ejo ir SR20DE su 110kw. Pats problema issprendziau biski kitaip. Idejau varikli is P11 primeros (98metu) visas blokas toks pats tik netiko visa pravodke taigi ja teko pasikeist. Jei kw skirsis netiks pravodke (pas 86kw yra mono ipurskimas ir visai kitas kompas) Jei ka klausk.

matai nessu nissan gerbejas bet turiu sunny 1,7dyzeli. sunny 2,0 dyzeli,sunny 2,0doch ir dar patruli nebaigta tvarkyti. tai del primeros ir sunny dyzelio motoru jie visiskai vienodi tik tiek primerai tiek suniui eina 2 tepalo filtru variantai. o del savo to dochinio jau matau kad nebeprasisuksiu su primieros motoru nes primieros galva kitokia o mano sunio galva pavargusi. suesti veleneliai ir isestos veleneliu slydimo vietos galvoje. teks ieskotis cielo motoro sr20 bet tiks tik is sunio arba NX100

tiks dar ir is primeros P10 su 110 kw motoru (raudonu dangteliu) ten viskas tas pats kas pas sunny tik suspaudiams didesnis. Bet tai labai retas variantas primerose. Sekmes Labas

o tai tiks ir kolektoriaus prisukimas ir tvirtinimo ausys ir deze? kiek girdejau kad patys motorai tinka tik is sunio arba NX100

jei is Primeros P10 tai variklis idealiai toks pats, jei is P11 arba Almeros netiks pravodke ir viskas. Ismetimo kolektorius ir dezhe tinka Dar gali but problema su oro srauto matuokle ir oro filtru daugiau problemu nerasta Labas

Donorai,gal ir wienodi,bet ant primeros pagal wisus katalogus tepalo filtras neuzsideda,ba bloke sriegis per siauras. FunAras,taj pas tawe sr20de?

voisniz radai problema del tepalo filtro jis tik 15lt kainuoja nusiperki pagal nauja dviga ir pashol Cha chapas mane SR20DE Taip

Arai,pusbratanas wariklio nekeite,o filtras jam JOKS netiko…O dabar jau nereix,nes uzkale dyzelis…

Reikia indekla atsukti atgal ir galesi linksmai vezintis Mirkt

as tai visada prie parduotuves nusisuku tepalo filtra atsinesu ir sakau duokit man toki pati.

Prie parduotuves? Apakęs Apakęs Myliu sheip tas filtras keiciamas isleidus tepala… Beje,jau mum primeroj nereix nieko keist,ba pardawem snd Cha cha