Patarimai apie NiMH akumuliatorių pakroviklius

Patarimai apie NiMH akumuliatorių pakroviklius

kaip tik toki eksplotuoju jau pusmeti. kiek kroviau, tai uzkaito nedaugiau nei kraudavau su paprastu varta ar automatiniu GP. kokas tik teigiami atsiliepimai Šypsena kitavertus privalumas kad atskirai kiekviena krauna Gerai

maniskio trust pw-2100 pakrovejo manuale raso, kad reikia deti visiskai iskrautas baterijas. Bet greitu laiku gausiu duracel baterijas be atminties efekto, tai kaip tada? iskraudineti jas su zibintuveliu, ar deti bet kaip ir pagal lenteles duomenis laikyti tam tikra valandu skaiciu?

Pamąstom logiškai:
Įdedi akumus, įjungi pakrovėją - užsidega pomidorinė spalva.
Paspaudi dischargee mygtuką - pomidorinė spalva pasikeičia į apelsininę.
Kitas dalykas: kuomet dega pomidorinė spalva - akumuliatoriai pasikrauna per ~6 valandas.
Po discharge mygtuko paspaudimo - kelias valandas dega apelsininė spalva, po to įsijungia pomidorinė ir vėl po ~6val užsidega varlės spalva, kas rodo, kad akumuliatoriai jau pakrauti.
Dar kyla klausimų, kuri lemputė ką reiškia? Šypsena

eee o tai del perkrovimo pasekmiu nesupratau, ar isvis jos yra??? ir kaip man zinoti kada nutarukti krovima jei nera tu autom. isjungimu???

Perkrovimo pasėkmių nebus, jei laiku nutrauksi krovimą.
Parašyk, kokios charakteristikos tavo pakroviklio, kokius akumuliatorius krauni, tada gal ką ir galima susamprotauti.

<p>turiu 2300mAh AA akumuliatorius
ir pakroveja kuris krauna [Fast 110-150mah ir Slow 60-90mAh]
Kiek laiko reiketu krauti. As kraunu 20 val su fast</p>

<p>Fux kaip vadinasi tavo aa baterijos ir pakrovejas? </p>

gal pavadinimą paboldint? vistik pagrindinis klausimas, o dabar pasimeta...

Birželio mėn. pirkau už 109 Lt pakroviklį Microprocessor Controlled Ultra-Fast Ni-MH/Ni-Cd Charger Delta 2/4 Hama firmos. hama.lt/itemlist.php?sectionid=39google.lt/search?hl=lt&q=Hama+Delta+2%2F4&btnG=Paie %C5%A1ka&meta = Dirba labai gerai. 2300 mAH 4 akumuliatorius pakrauna greičiau kaip per 3 val. Pardavime šie pakrovikliai būna įvairios komplektacijos ir kainų (priklausomai nuo galimybės prisijungti prie automobilio akumuliatoriaus, vienokio ar kitokio talpumo akumuliatorių)