Pasvarstymas: apie musu dj gerb. moderatoriaus coby_d elgesi.

kad ir del vienos vieninteles… visu trini,rakini, bet pats kurt gali… jei dabar taip visi prades, ta vieninetele tema… taj zhinai kas cia desis,ir tu iswis esi moderas,tu tokiu dalyku net daryt neturi teises…

Jei butu tik ta viena temele, butu giliai px, bet kaip pastebejau uzhrakinamos kai kurios normalios temos; kai kurios pievos paliekamos atrakinamos; del sheimyniniu priezhaschiu grasini klubiechiams banais; o dabar dar ta tema ir vartymasis visishkai netinkamas moderatoriui… Ech…

Beje , ka jus situo pokalbiu norit pasiekt? Nekaltasidomu butu suzinot Mirkt

as irgi nematau jokios prasmes gincytis Nekaltas

nieko neturiu pries moderatoriu,taciau jei temos autorius butu neteisus moderatorius nebutu istrynes tos temos… Nekaltas

Autor e , mieloji, autor eMirkt

Tikiuosi po šitos temos tuputį susiprotės jisai NekaltasDažnai pastebiu, kad normalios temos užrakintos ar ką panašaus Nekaltas Anksčiau ar vėliau vis tiek kas nors turėjo šią temą sukurt ( lojantis_kacius Mirkt) NekaltasBet jei tiesą sakant, neįdomu man nei kiek Nekaltas

sekmes kowojant Gerai Gėlė Cha cha Mirkt Nekaltas

Chia niekas nekovoja MirktJust pastabele Mirkt

tai si tema be tikslo? Nekaltas

o ash px nx ant tu visu moderatoriu…gauna kazka pamakliuot ir ahueni jau…px nx

Shi tema su tixlu, kad mielas moderatorius nebedarytu nesamoniu MirktPriekaba Tu! Cha cha

Liežuvis~ tai reiskias kovoji tu Mirkt uz garbinga tiksla Taip

nu ir kas? Nekaltas ot ne px…vel bl prasidejo nesamones del tu moderatoriu, issirinkot ir turekites Nežinau

verciam nx ta valdzia ir padarom anarchija!ot cia tai valdymo forma Gerai

Ash tai uzh Saule, o ne uzh ta vaika balsavau Nežinau

nemanau kad pasiulymas vertas demesio Nekaltas Cha cha

Pastebėjau ir aš NekaltasBe to, man labai kliūna jo rašysena Nekaltas

Ash kovotoja Juokiasi