Pasvarstymas: apie musu dj gerb. moderatoriaus coby_d elgesi.

jezau jezau…darot burbulus ish nieko… ar jum gaila kad tokia tema padaryta? ten net ne klausimas buvo(toi kitoi temoi) o kazhkas panashaus y skunda ar ka Nekaltas tai man reiejo prikelt ta tema ir paredaguot pirma zinute ar kaip Nekaltas…nu dafai… vartykit mane…

na ka prisidirbai ryti kaip janukonis is rubikono Juokiasi Juokiasi paviesino tamstos irasus Cha cha

Ishsaudyt visus kas che prisidejo bent kiek ir ramu Taip

Mielasis, niex Taves nevarto, Tu pats chia db pradejai vartytis.

kas tau nepatink ? apie ka ce pezi

na, kad kazkas negerai tai tikrai…kazko mums dar truksta arba kazka dar reikia keisti…

dajnuojanti revoliucija prasideda… Juokiasi

Cha cha nieko nepasikeis… ir as taip manau… Juokiasi

so , what you gonna do? this is life Šypsena

giliai pokum manes tai neliecia vat kai palies tada ir prisijungsiu Šypsenazmogus atsiprase ir man to uztenka ner ko daugiau kibt

tingiu viska skaityt. vis tiek nieko nebus. nors man ir nemaiso niekas. nors tema kur buvo dalinamasi kn iki 18 meeto ispudziais dar buvo galima ir palikt atrakinta bet tiek jau to.

ash ja uzhrakinau.kodel? nes ten jau ne ispudzhiai, o chatas buvo Nekaltas kur matyta kad meeto tema surenka vos ne 1000 komentaru Nekaltas

na nzn…siaip del manes galejo uzrakint , as nesiskundziu… bet paskutines normaliu meetu temos visos ~1000 surinko Šypsena nieks nesiskunde Nekaltas

aj bl nieko nepadarysi, wisi korumpuoti, prilenda prie waldzios ir pradeda sh malt

Vasaros pabaigos klp meeto temoj jei neklystu buvo apie 1400 komentu - ir nieko, niekas del to nenumire Nekaltas

tikrai nemaciau Pavargęs

1184 vieno klp meeto. berods to pacio apie kuri kalbejot. nu bet dzin. koks skirtumas. bus tu meetu bus tu temu. eikit ka nors naudingo veikt o ne cia del nesamoniu gincytis.

coby, kad tu mederatorius,ir pats zhiani jog tokia tema yra, tai jio,ir gaivink ja,o pats zinodamas nekurk kitos tokios pacios… jei tu moderas, tai zhinok ne wiskas dar tau leidziama…

jezau del vienos vieninteles temos…

Nekaltas is vis reikia daug labai senu temu pratrinti… kam jos? vis tiek visi kurs pasikartojancias… Nežinau