Pastoviai uzeinantys galvos skausmai...Padekit...

Pastoviai uzeinantys galvos skausmai…Padekit…

Jau gal 4 diena kaip tiesiog sedint arba einant uzeina didelis galvos skausmas…Dazniausiai atsiranda po paprasto fizinio kruvio…Kad ir tokio kaip vaiksciojimas…Arba poros atsispaudimu padarymas…Skausmas tikrai didelis ir tenka arba prigult i lova arba bandyt remtis ranka i galva NustebęsNa nezinau kame problemos cia gali but prasau padekit… Nežinau

Na manau cia ne forume reik klaust, o eit pas neurologa… Priezasciu gali but tiek daug ivairiu, kad net speliot baisu…

kuo skubiau kreipkis i gydytoja,galvos skausmas is niekur nekyla.jei lauksi,gali buti ir per velu

O gal galima kaip nors be daktaru apseit?Pas ka jau ka bet pas juos jau nebenoriu Žliumbia jau ir taip man gyvenima sugadino Ne LiūdnasGal cia tiesiog kokie nors paprasti spazmai kurie greit praeis? Nustebęs

Jei po fizinio kruvio, gali buti pakiles ar sokinejantis arterinis kraujo spaudimas. Vis vien pas gydytoja nueik, nes pasekmes dali but… Visokios

Siulyciau pas gydytoja nueiti…

nenori neik pas gydytojus, gal dar labiau susigadinsi gyvenima… bus paskui koks insultas, tai bent pagulesi suparalyzuotas… argi ne fainai? visi aplink sokineja, tau nieko daryt nereik Juokiasi

ash matau tik vieta priezhasty- tai pakiles kraujo spaudimas Nekaltas Pavargęs

Dekui uz patarimus o del kraujospudzio tai taip ir yra…Per menesi gal 8 kart matavau visada perdidelis Mirkt Na nieko ajsiu jau pas daktarelius tada Šypsena Prigasdinot chia Cha cha

Norėčiau paprieštarauti - gydytojas nevisada padės Ne Man beveik kasdien skauda galvą Taip Kartais pilvą ir skrandį, pykina… Sveikata niekada nesiskundžiau, buvau ir pas gydytoją Nekaltas priežastis - stresas Nekaltas Ir pati pastebėjau, kad per atostogas beveik pamirštu tuos skausmus Taip

man ir taip buna Nekaltas

vadinas padejo gydytojai… bent pasake ko vengt… as irgi patiriu, kad ir retai, bet labai stiprius skausmus. kai nuejau pas gydytoja, tai jau vos smegenu pakitimu nepripaise… padare magnetni rezonansa ir isaiskejo, kad nieko susijusio nera… pripazino migrena. dabar pati bandau atsekt, nuo ko uzeina skausmas. siaip pliusas tas kad gydytoja bent parekomendavo tinkamus vaistus, homeopatinius, nors nesinuodysiu taip kaip anksciau Cha cha

As taip kankinaus savaite, kol nuejau pas gydytoja. Paskyre proceduras,per kuria praplecia galvos kraujagysles. Va siandien buvau jau 3 karta. Skausmo nebera. Sake, kad gali buti nuo sedimo darbo ir kompo. O spaudimas pas man super mazas.

O negalima sužinoti kokios tos procedūros, nes man ir galvą skauda, o spaudimas mažas…

Na nepadėjo - kaip skaudėjo taip ir skauda, nes jeigu vengčiau streso tai turėčiau neit į mokyklą Juokiasi Šiaip ar taip, kai pripranti, tie skausmai nėra tokie ir baisūs, tad vaistus dabar jau retai geriu Laimingas

Na man skausmai reti bet tokie kad be atsigulimo i lova arba pasiremimo smarkaus nieko neiseina… Šypsena Siaip gal kokius vaistus patarkit bent savaitgaliui kurie nuimtu ta skausma?Ant pirmadienio leksiu pas daktarelius Šypsena

reikia daugiau alaus gerti Alus

Na, aš geriu APAP, jei jau skausmai sustiprėja, bet abejoju, ar Tau jie padės Drovus Jei skausmų priežastis būtų tokia pat, kaip ir mano, patarti nemažai galėčiau (per porą metų išmokau jų atsikratyti Mirkt) Tačiau čia jau kažkas rimčiau Nustebęs Sėkmės Tau Apkabinimas Šypsena

vaistai man jokie nepadejo Neo ta procedura, kazkaip sustrai vadinasi. Nekaltas zodziu su tokia stikline lazdele vazineja per galva - garsas toks kaip trumpo jungimo, o jausmas kaip su adatelem galva badytu. ten kazkas su elektra ??? Laimingas galvos dar neskauda Mirkt super. nezinau ar cia nuo tu stebuklingu proceduru, ar siaip praejo… ir israse ibuprofen’a, sake, kad geri, turetu padet, bet as nelabai megstanti vaistu, tai dar nebandziau, o ir poreikio nebuvo. siaip daktare kavos su brendziu siule isgert, kad spaudimas pakiltu Juokiasi cia rimtai. Taip